Sport

Zamknij
Zobacz!

Ależ to był mecz! Glinik zdobywa 3 punkty! [FOTO + WIDEO]

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 22:29, 12.03.2022 Aktualizacja: 03:20, 14.10.2025
1 Ależ to był mecz! Glinik zdobywa 3 punkty!  [FOTO + WIDEO]

Ależ to był mecz! Glinik zdobywa 3 punkty!

Posypały się żółte kartki, nie obyło się bez kontuzji - chociaż był to mecz przyjaźni to obie drużyny twardo walczyły o zdobycie punktów. 

Pozycja wyjściowa gorlickiego klubu do wiosennych rozgrywek nie jest najlepsza. Jedynie pojedyncze punkty dzielą nasz klub od kolejnych drużyn niżej w tabeli. A przypominamy, że tylko 8 najlepszych drużyn utrzyma się w 4 lidze. W związku ze zmianami zostanie utworzona 5 liga, do której trafią pozostałe, spadkowe kluby. GKS Glinik jednak plan ma jeden - utrzymać aktualną 4 ligę. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na końcu artykułu.

Mecz otwierający wiosenną rundę został rozegrany w sobotę z zaprzyjaźnionym klubem Kolejarz Stróże. Klubu "sąsiadują" w ligowej tabeli, a drużyna ze Stróż była oczko wyżej w tabeli. Pierwszy i zarazem jedyny gol w sobotnim padł już w szóstej minucie. Strzelcem został pomocnik Tomasz Rzońca. Mimo zaciekłej rywalizacji stan utrzymał się do końca doliczonego czasu gry o ostatecznie GKS Glinik Gorlice wygrywał i zyskał 3 punkty.

Rozgrywka, mimo szybkiego gola GKS-u była stosunkowo wyrównana. W trakcie meczu nie zabrakło żółtych kartek po obu stronach. Dużo emocji dostarczyła druga połowa, a zwłaszcza sama końcówka meczu, gdzie obie drużyny twardo walczyły o piłkę i możliwość zdobycia gola. Jednak gorlicki klub nie dał za wygraną i skuteczną obroną nie dopuścił rywala do strzelenia gola utrzymując wynik do końca czasu.  

Dzięki wygranej nasza drużyna przeskoczyła o 2 pozycje wyżej w tabeli ligowej wyprzedzając sobotniego rywala i klub Okocimski Brzesko. Za tydzień gorlicki klub czeka mecz wyjazdowy z Radłovią.

::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/_Tdu2g1gh0E"}

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1606"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KijbicKijbic

6 0

Inauguracja piękna, no i jeszcze 3 punkty💪 Oby gra się poprawiła.

17:35, 14.03.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%