Ależ to był mecz! Glinik zdobywa 3 punkty!
Posypały się żółte kartki, nie obyło się bez kontuzji - chociaż był to mecz przyjaźni to obie drużyny twardo walczyły o zdobycie punktów.
Pozycja wyjściowa gorlickiego klubu do wiosennych rozgrywek nie jest najlepsza. Jedynie pojedyncze punkty dzielą nasz klub od kolejnych drużyn niżej w tabeli. A przypominamy, że tylko 8 najlepszych drużyn utrzyma się w 4 lidze. W związku ze zmianami zostanie utworzona 5 liga, do której trafią pozostałe, spadkowe kluby. GKS Glinik jednak plan ma jeden - utrzymać aktualną 4 ligę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na końcu artykułu.
Mecz otwierający wiosenną rundę został rozegrany w sobotę z zaprzyjaźnionym klubem Kolejarz Stróże. Klubu "sąsiadują" w ligowej tabeli, a drużyna ze Stróż była oczko wyżej w tabeli. Pierwszy i zarazem jedyny gol w sobotnim padł już w szóstej minucie. Strzelcem został pomocnik Tomasz Rzońca. Mimo zaciekłej rywalizacji stan utrzymał się do końca doliczonego czasu gry o ostatecznie GKS Glinik Gorlice wygrywał i zyskał 3 punkty.
Rozgrywka, mimo szybkiego gola GKS-u była stosunkowo wyrównana. W trakcie meczu nie zabrakło żółtych kartek po obu stronach. Dużo emocji dostarczyła druga połowa, a zwłaszcza sama końcówka meczu, gdzie obie drużyny twardo walczyły o piłkę i możliwość zdobycia gola. Jednak gorlicki klub nie dał za wygraną i skuteczną obroną nie dopuścił rywala do strzelenia gola utrzymując wynik do końca czasu.
Dzięki wygranej nasza drużyna przeskoczyła o 2 pozycje wyżej w tabeli ligowej wyprzedzając sobotniego rywala i klub Okocimski Brzesko. Za tydzień gorlicki klub czeka mecz wyjazdowy z Radłovią.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/_Tdu2g1gh0E"}
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1606"}
Kijbic17:35, 14.03.2022
Inauguracja piękna, no i jeszcze 3 punkty💪 Oby gra się poprawiła.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Historyczny dzień dla polskiego motorsportu: Serafin ru
Maciek po co Ci te baby grube ?co one tam robią?
Betti
19:22, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
W Gorliach to nawet juz gumki nie chca pekac!
Aga.
18:02, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
Fajne Super Ekstra Gorlice, ludzie umieraja a nikt sie nie rodzi, czy by gumki juz nie pekali??
Oko
17:59, 2026-06-21
Gorlicki Zakątek: Czy Gorlice straciły kolej przez Hrab
Linia PKP powinna byc przez Centrum Miasta pod Jednosc do Bachusa i Dukata. by Turysci jezdzili do tych Monopolow po Alkohol i na pewno nie byli by ba granicy Bankruta tak jak sa dzis.
ZOO
15:48, 2026-06-21