Sportowe sukcesy Sebastiana Guzika i Enduro Team Gorlice!

16:06, 22.10.2021 Kamil Kwiatkowski Aktualizacja: 19:42, 22.10.2021
Skomentuj

Zakończeniu sezonów sportowych towarzyszą kolejne dobre informacje dla sportowców z gorlickiego! Ty razem przedstawiamy Wam pochodzącego z pobliskiej Kobylanki motocyklistę, Sebastiana Guzika, reprezentującego klub Enduro Team Gorlice!

W sezonie 2021 brał udział w zawodach enduro/crosscountry, w których osiągał duże sukcesy! Wygrał cztery na pięć rund Pucharu Polski Południowej Cross Country, co w klasyfikacji generalnej dało motocykliście najwyższą pozycję na podium i tytuł Mistrza Pucharu Polski Południowej Cross Country w klasie Expert!

Sebastian Guzik promował także Miasto Światła w trakcie Mistrzostw Świata Hard Enduro WESS, które odbyły się 11-12.09.2021 r. w Hiszpanii. W tym starciu odniósł kolejne sukcesy! W 1 dzień wyścigu, wygrał rywalizację w swojej klasie – Expert, a w klasyfikacji generalnej na świecie zajął wysoką, 37. pozycję! W drugi dzień z kolei, wywalczył 57. pozycję na świecie.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki! Zapraszamy do śledzenia mistrza z Gorlic! Enduro Team Gorlice

źródło: Urząd Miejski w Gorlicach