Zamknij
REKLAMA

Sportowe sukcesy Sebastiana Guzika i Enduro Team Gorlice!

16:06, 22.10.2021 | Kamil Kwiatkowski
Skomentuj
REKLAMA

Zakończeniu sezonów sportowych towarzyszą kolejne dobre informacje dla sportowców z gorlickiego! Ty razem przedstawiamy Wam pochodzącego z pobliskiej Kobylanki motocyklistę, Sebastiana Guzika, reprezentującego klub Enduro Team Gorlice!

W sezonie 2021 brał udział w zawodach enduro/crosscountry, w których osiągał duże sukcesy! Wygrał cztery na pięć rund Pucharu Polski Południowej Cross Country, co w klasyfikacji generalnej dało motocykliście najwyższą pozycję na podium i tytuł Mistrza Pucharu Polski Południowej Cross Country w klasie Expert!

Sebastian Guzik promował także Miasto Światła w trakcie Mistrzostw Świata Hard Enduro WESS, które odbyły się 11-12.09.2021 r. w Hiszpanii. W tym starciu odniósł kolejne sukcesy! W 1 dzień wyścigu, wygrał rywalizację w swojej klasie – Expert, a w klasyfikacji generalnej na świecie zajął wysoką, 37. pozycję! W drugi dzień z kolei, wywalczył 57. pozycję na świecie.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki! Zapraszamy do śledzenia mistrza z Gorlic! Enduro Team Gorlice 

źródło: Urząd Miejski w Gorlicach

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Konopnicka Konopnicka

5 3

Gratuluję pozdro 11:51, 23.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


patrzę patrzę

2 2

na to ilustrujące zdjęcie, i nie wierzę - zupełny brak zabezpieczenia trasy przez organizatorów, jakiś błąd motocyklisty i kilka trupów ściele się gęsto 23:21, 23.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


kaniakania

0 0

I tutaj posłużę się powyższym artykułem. Zauważyłem że w pobliskich lasach (okolice Bielanki) właśnie na podobnych motorach dwóch Panów uprawia sobie przejażdzki po lesie. Huk i hałas jest niesamowity.
Dlatego jeżeli czytają ten artykuł wspomniane osoby na motocyklach to bardzo prosze ich o uszanowanie natury, zwierząt i wszystkich obecnych w lesie i nie ryczenie bezlitośnie tymi *%#)!& 21:52, 15.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%