Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Pamiętaj o zamykaniu drzwi do mieszkania!

15:54, 01.12.2020 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

Poniedziałkowe przedpołudnie, jeden z bloków w centrum miasta, w którym dla bezpieczeństwa zainstalowany jest domofon. Pomimo tak niesprzyjających dla złodziei warunków dochodzi do kradzieży mieszkaniowej i to w czasie gdy właściciel był w domu. 

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Jest kilka minut po godzinie 11 rano. Para w średnim wieku spacerowym krokiem przemierza sobie ulice centrum Gorlic. Chodząc po mieście zawędrowali pod jeden z bloków mieszkalnych przy ulicy Kołłątaja. Udaje im się wejść do jednej z klatek schodowych, gdzie idąc od mieszkania do mieszkania dyskretnie sprawdzają, czy któreś z nich nie jest przypadkiem otwarte. Po kilku nieudanych próbach w końcu udało im się trafić na mieszkanie, które było otwarte. 

Weszli do środka i sprawnie skradli, to co mieli w zasięgu ręki w przedpokoju w tym między innymi pieniądze i bardzo szybko opuścili mieszkanie. Zauważyła to osoba będąca w środku, ale niestety zbyt późno by skutecznie zatrzymać dwójkę złodziei, którzy biegiem oddalili się z miejsca kradzieży. 

Policja zabezpieczyła już zapisy z kamer i dysponuje wizerunkiem złodziejskiej pary. Ustalenie ich tożsamości i zatrzymanie nie powinno więc stanowić większego problemu. 

My zaś przypominamy, abyście zawsze sprawdzali, czy macie zamknęliście dokładnie drzwi do swojego mieszkania.

[ALERT]1606835126881[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

coco

6 7

jest, na onecie przeczytałam, że wczoraj po południu w Sękowej był dość poważny wypadek, po zderzeniu 2 samochodów, jeden zaczął się palić, ranną osobę zabrano do szpitala, nic gorlickie portale nie wiedzą? 16:55, 01.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OnoOno

20 1

Gdzie fotki złodziejaszków? 17:11, 01.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BaofengBaofeng

15 3

To skandal nie mieli maseczek? Pierwsze jak ich złapią to powinni dostać mandat za ich brak po 500zł. 18:01, 01.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA