Zamknij
REKLAMA

Małgorzata Kidawa-Błońska: Prawdziwa Prezydent - pewna przyszłość

08:37, 18.02.2020 | Agencja Reklamy GORLICE24.pl
REKLAMA

Wybory prezydenckie, w których Polacy wybiorą głowę państwa, odbędą się już w maju 2020 roku.  Kandydatką Platformy Obywatelskiej w wyścigu  do najwyższego urzędu będzie Małgorzata Kidawa Błońska.

Kidawa Błońska urodziła się 5 maja 1957 r. w Warszawie. Absolwentka Wydziału Filozofii i Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest prawnuczką dwóch wybitnych mężów stanu: prezydenta Stanisława Wojciechowskiego i premiera Władysława Grabskiego. Pracę w samorządzie rozpoczęła jako radna Rady m.st. Warszawy i członkini Komisji Kultury. Posłanka od 2005 roku. Była wiceprzewodniczącą Sejmowej Komisji Etyki Poselskiej oraz członkinią Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu. Obecnie Małgorzata Kidawa Błońska sprawuje funkcję Wicemarszałka Sejmu RP.  Jest żoną reżysera Jana Kidawa-Błońskiego. W ostatnich wyborach parlamentarnych zdobyła rekordową liczbę głosów do sejmu w okręgu warszawskim tj. ponad 400 tys. głosów.

Aktualne badania sondażowe dają kandydatce Platformy Obywatelskiej duże szanse na udział w drugiej turze wyborów, a słabnąca pozycja Prezydenta Andrzeja Dudy przybliża wygraną Kidawy Błońskiej w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Wszystkie osoby zainteresowane wsparciem kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy Błońskiej lub  udzieleniem poparcia w formie podpisów, zapraszamy do współpracy. Informacje prosimy przesyłać na adres e-mial: pogorlice@vp.pl lub na profil facebook Platforma Obywatelska RP - Gorlice.  

 

Zarząd Powiatowy

Platformy Obywatelskiej

w powiecie gorlickim

(Agencja Reklamy GORLICE24.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone