Zamknij
REKLAMA

Nowy budynek biurowo-handlowy na skrzyżowaniu ul. 11 listopada i Korczaka już otwarty

18:03, 07.11.2019 | Agencja Reklamy GORLICE24.pl

Od blisko dwóch lat trwały prace budowlane przy ul. 11 listopada. Wcześniej, niewielka niebieska kamieniczka z charakterystycznym wejściem do przyziemia była nieodłącznym elementem tego skrzyżowania. Teraz w tym miejscu stanął nowoczesny obiekt handlowo-usługowo-biurowy

Plany zmiany tego miejsca trwały już od połowy 2015 roku, kiedy działka przeszła w ręce nowego właściciela. Pierwsze koparki wjechały na plac budowy w grudniu 2017.

Koncepcja budynku kształtowała się przez 2 lata. Dopiero czwarta koncepcja została przeze mnie zaakceptowana. Chciałem, aby w sercu Gorlic wybudować budynek bardzo reprezentacyjny, który nie odbiegałby od biurowców w Krakowie czy Rzeszowie. Myślę, że to się udało – mówi Marcin Szczepanek, właściciel budynku.

Nowoczesna, niesymetryczna bryła budynku, bardzo duże przeszklenia, przestronny parking. To tylko kilka atutów budynku przy ul. 11 listopada 27. Ciekawostką jest np. płaski dach, na którym wysypane są kamienie i na którym znajdują się wszystkie urządzenia techniczne budynku.

Budynek można po części nazwać inteligentnym – jest tutaj pełna kontrola dostępu do budynku, światła same się włączają i wyłączają, tak samo ogrzewanie i klimatyzacja. Nad większością procesów w budynku czuwa komputer.

Budynek został wybudowany zgodnie z aktualnymi trendami w budownictwie komercyjnym. Parter budynku został przeznaczony na lokale handlowe. I tak sklep Lewiatan został otwarty przed Wszystkimi Świętymi, natomiast jutro (8.11.2019) będzie wielkie otwarcie sklepu z nowoczesnym sprzętem RTV – AGD – LUKFOT. – mówi Marcin Szczepanek.

Na piętrze działa już salon kosmetyczny i fryzjerski oraz biuro projektowania wnętrz. Kolejni najemcy będą się już wkrótce wprowadzali i rozpoczynali działalność w tym budynku.

Posiadamy jeszcze kilka wolnych lokalu z przeznaczeniem na działalność biurowo-usługową, o wielkości 30-100 m2.

Niewątpliwie powstanie takiego budynku w rejonie Urzędu Skarbowego i i Starostwa Powiatowego zdecydowanie przyozdobiło ten rejon Gorlic. Oby więcej takich prywatnych inicjatyw powstawało.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop