Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Minął kwartał, a infokiosku nadal nie ma

09:05, 05.09.2019 | Jarosław Rozpłochowski
REKLAMA
Skomentuj

Dokładnie wczoraj minęły równo 3 miesiące od kiedy pokazaliśmy zniszczony kiosk multimedialny stojący na tarasie widokowym u zbiegu ulic Cichej i Wąskiej. Bezpośrednio po naszym artykule zdewastowane urządzenie zostało zdemontowane i…. 

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

4 czerwca tego roku zamieściliśmy artykuł interwencyjny związany z uszkodzonym przez wandali od dłuższego czasu infokiosku, który pomimo tego, że był podpięty do zasilania i internetu nie nadaje się do użytku.

[ZT]7075[/ZT]

Nasza informacja wywołała natychmiastową reakcję ze strony Urzędu Miejskiego i zdewastowane urządzenie zostało zdemontowane.

[ZT]7086[/ZT]

W deszczowe przedpołudnie 3 września postanowiliśmy sprawdzić, czy naprawione urządzenie stoi na swoim miejscu i służy zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Ku naszemu zdziwieniu choć minął równo kwartał to urządzenia nadal nie ma, a jedynym namacalny śladem po jego istnieniu są wystające z ziemi gołe kable (wcześniej były zabezpieczone reklamówką jednorazową). Choć trzeba przyznać, że „jakieś” zmiany w tym miejscu nastąpiły. Nad wiszącą od lat na budynku kamerą monitoringu miejskiego pojawiły się jeszcze trzy nowe. 

AKTUALIZACJA  z godziny 9.50

W pół godziny po opublikowaniu niniejszego artykułu na naszym facebookowym fanpage Urząd Miejski zabrał głos w sprawie i zamieścił odpowiedź, którą publikujemy w całości

Infomaty zostały zdemontowane na stałe. Z uwagi na wysoki koszt ich naprawy oraz w dobie powszechnego internetu i planach bezpłatnego WiFi, ponowny ich montaż jest bezzasadny.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

10.4610.46

26 1

Ale na cholere jakiś info kiosk wlasnie tam ? Nikt z przyjezdnych raczej tam sie nie zapuszcza , zresztą tam można nawet w mordę dostać . Takie info kioski stawia się w moejscach bardziej dostępnych publicznie . Większy dostęp do niego oraz mniej narażony na niszczycieli . 10:48, 05.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GorlickiGorlicki

10 1

Ul. 3 Maja, Rynek itp. 11:20, 05.09.2019


© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone