Zamknij
REKLAMA

Policja ostrzega - uważaj na fałszywe wiadomości

08:51, 05.06.2019 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy Policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować.

Każdą taką otrzymaną informacje należy potraktować z ostrożnością jako potencjalną wiadomość mogącą w załączniku (bądź linku) zawierać złośliwe oprogramowanie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ROBIROBI

10 2

Kilka razy zdarzyło mi się kiedy oglądałem filmy porno, iż przyszła wiadomość niby od policji że mój komputer został zablokowany i że muszę zapłacić grzywnę :) oczywiście po resecie działał jak zawsze... 16:53, 05.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

witoldwitold

4 0

Nie potrzeba nawet restartować komputera tylko po pojawieniu się tej wiadomości w nic na ekranie nie klikać tylko zjechać strzałką na pasek zadań (tam gdzie zegar) i po naciśnięciu prawym podjechać pod menadżera zadań i go lewym uruchomić, potem kliknąć lewym w aplikacje i w liście zadań zaznaczyć "error"- które jest odpowiedzialny za ten komunikat - i na dole kliknąć w "zakończ zadanie" i gotowe!
Jak już cały ekran jest zajęty i myszką nic już nie da się zrobić to równocześnie: ctrl+alt+del i kliknąć w menadżera zadań i to samo zrobić. 18:32, 05.06.2019


SkuniastySkuniasty

3 0

Polecam AdGuarda zamiast jakiś tam addblockow 13:47, 07.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz