Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Był ambitnym karateką, dziś musi walczyć z chorobą!

17:19, 26.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

GORLICE24.pl nigdy nie odmawia pomocy osobom, które o takową się do nas zwrócą. Tym razem jednak ta akcja jest dla nas szczególna emocjonalnie, gdyż Kubę znamy osobiście od wielu lat i mieliśmy okazję obserwować jego postępy między innymi w treningach karate, Kuba zawsze uśmiechnięty i pierwszy biegnący do każdego z pomocną dłonią dziś sam potrzebuje takiej dłoni ze strony nas wszystkich!

To wszystko stało się tak nagle... Jednego dnia Kuba był energicznym nastolatkiem, a drugiego pacjentem, którego wyniszczała nieznana choroba! Tak bardzo się o niego bałam i boję się dalej! Kiedy usłyszałam, że mojemu synowi przyszło zmierzyć się z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu - zamarłam. Nie miałam pojęcia, co to za choroba, co nas czeka. Dziś, wiem o niej wszystko, ale im więcej wiem, tym bardziej jestem nią przerażona! Podstępna i okrutna choroba zabiera Kubie szansę na sprawną przyszłość, na życie!

 

W szpitalu spędzam każdą chwilę. Uśmiecham się do niego i próbuję zapewnić, że będzie dobrze. Jednak mi tej pewności też brakuje. Nieustannie boję się o to, co przyniesie jutro, na co jeszcze skarze nas los... Nadzieję daje nam tylko leczenie - skuteczne i potwornie drogie leczenie. Ciężko mi jest prosić o pomoc, ale nie mam wyboru. Błagam, uratuj mojego syna! - mówi Agnieszka Miś mama Kuby

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

🇵🇱🇵🇱

17 6

Jakiego czubka śmieszy chore dziecko? 14:47, 27.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdytkaEdytka

18 0

ja już wpłaciłam, mam syna w tym wieku .Trzymaj się chłopaku.
Super ,że redakcja udostępnia takie apele. 11:51, 29.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%