Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Wpadł poszukiwany 33-latek, na dodatek miał przy sobie narkotyki

18:39, 07.10.2021 | Kamil Kwiatkowski
Skomentuj
REKLAMA

Gorliccy policjanci zatrzymali 33-latka, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania, policjanci znaleźli w zajmowanym przez niego mieszkaniu marihuanę oraz sprzęt do jej uprawy i produkcji.

Wczoraj (06.10.2021 r.), policjanci wydziału kryminalnego gorlickiej komendy zatrzymali poszukiwanego 33-letniego mieszkańca Gorlic. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krakowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania mężczyzny, w zajmowanych przez niego pomieszczeniach funkcjonariusze znaleźli marihuanę w ilości ponad 120 gramów oraz sprzęt i przyrządy służące do uprawy konopi i produkcji narkotyku.

Mężczyzna trafił do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej wcześniej kary. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (11)

GorzejSięDziejeGorzejSięDzieje

13 7

Narkotyki to pikuś z tym z czym niebawem zmierzy się wymiar sprawiedliwości w Gorlicach. Po ostrej batalii z prokuratorami, służbami, w końcu udało mi się dostać na drogę sądową. Policjant za brak maseczki chciał dać mi pouczenie, ale odmówiłem z racji iż cały czas próbuje się dostać w innych sprawach do Sądu, ale ciężka sprawa, jak się nie jest winnym. Tym razem może się uda, bo pora ujawnić prawdziwe przestępstwa w tym morderstwa, porwania i inne, jakie się tuszuje i wycisza na Gorlickiej ziemi. Niestety poinformowano mnie, że zapewne będę musiał czekać z 3 miesiące, dlatego mam pytanie czy da radę jakoś przyspieszyć to, by znowu ktoś się nie rozmyślił z tym sądem?

Do czego już w Polsce dochodzi, by ludzie odmawiali pouczenia by tylko trafić jakimś cudem do sądu, kiedy prokuratura się trzęsie ze sprawami jakie wnosiłem, by tylko pod sąd nie trafiły! 22:57, 07.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KozakKozak

9 1

Do GorzejSięDzieje
Sprawiedliwości w gorlickim Sądzie nie znajdziesz ! Prokuratura i Sąd pod jednym dachem. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Coś o tym wiem ! Omijaj szerokim łukiem gorlicki Sąd Rejonowy jak możesz i szukaj szansy w Nowym Sączu.
Powodzenia ! 05:54, 09.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KgrKgr

5 2

Ale narkotyki oh oh.
Nie słyszałem żeby po Marysi ktoś był agresywny albo umarł przez palenie.
Z tego co wiem to palenie papierosów zabija i alkohol również Uzależnia, a po alkoholu agresja się budzi więc proszę zakazać tak samo jak Marysię dziękuję 18:27, 10.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

0 4

Agresja po marihuanie- jak wiadomo marihuana ma także działanie halucynogenne. Czy agresja może być wywołana tym narkotykiem- pytanie co to za halucynacje. Są przypadki gdzie ludzie dokonywali zabójstw (oraz samobójstw) bo inaczej postrzegali świat. Śmierć od palenia marihuany? Pytanie ile jaki organizm może jednorazowo bezpiecznie wypalić. Jest jeszcze coś o czym nie wspomniałeś- kompletna sieczka z mózgu u przejaranych ludzi- niektórzy ciągle oddychają, ale ich umysł żyje w innym świecie.
Cytat: "Z tego co wiem to palenie papierosów zabija i alkohol również Uzależnia, a po alkoholu agresja się budzi więc proszę zakazać tak samo jak Marysię dziękuję"
Lobby Polmosowe. Sprzedaż alkoholu to gigantyczne zyski- zarówno dla przedsiębiorcy jak i państwa. Papierosy tak samo. Zdelegalizowanie alkoholu już raz w historii było przerabiane (prohibicja w U.S.iA.)- i domyśl się jak to się skończyło. Poza tym taki zakaz produkcji, dystrybucji, handlu i spożycia- był by fatalny dla budżetu państwa (wpływy z podatków i akcyz, oraz zezwoleń itd.). Dlatego alkohol i papierosy nie zostaną zdelegalizowane.
Co nie znaczy że Twój tok myślenia jest zły-moim zdaniem wystarczyło by nie zakazywać czegoś (alkohol), a raczej coś zalegalizować (narkotyki). Ale zalegalizować w sposób kontrolowany- pod pełną kontrolą służb skarbowych i sanitarnych. By wiadomo było kto i na jakich warunkach sprzedanie- i jak "czystym" towarem obraca. Sprzedaje nieletnim- kilkaset tysięcy kary. Sprzedaje lub hoduje bez koncesji- milion kary. Sprzedaje nieczysty towar- kilkaset tysięcy kary. Zalety: Nielegalna dilerka zostanie zmniejszona- no bo po co kupować u kogoś towar nieznanego pochodzenia, jak można kupić dobrej jakości towar legalnie ("na paragon"). Państwo zanotuje zyski z akcyzy za narkotyki. Konsument będzie wiedział że może kupić legalnie towar dobrej jakości. Wzrasta zatrudnienie w handlu, produkcji oraz rolnictwie. Potencjalne wady- w pierwszych latach drastyczny wzrost osób uzależnionych, oraz przestępców popełniających czyny zabronione po użyciu narkotyków. 19:03, 10.10.2021


Alex hunter mishon dAlex hunter mishon d

0 1

To przy wódce nie można się dobrze bawić żeby po narkotyki sięgać? 20:00, 11.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

cw_jasscw_jass

2 0

Wódka to twardy narkotyk 21:18, 11.10.2021


KgrKgr

4 0

Do,, A czy to ważne...,,
Nie masz ZIELONEGO POJĘCIA. DAWKA ŚMIERTELNA? HAHAHAHA
KAŻDY kto KIEDY KOLWIEK próbował wie że Marysia Odpręż a agresja żartujesz?? Jak ktoś ma coś robić złego po dużej ilości niby jak???? Po 2 lolkach to szukasz żeby coś zjeść i usiąść spokojnie więc przestańcie bzdory wciskać ludzia, lepiej żeby kasa trafiała dla dilerki czy do budżetu państwa???

21:32, 11.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

0 2

Cytat: "Nie masz ZIELONEGO POJĘCIA."
I jak na ironię losu jestem z tego dumny. Nigdy nie miałem żadnego kontaktu z jakimkolwiek zabronionym przez nasz kraj narkotykiem. Nie mam pojęcia- i jeśli o to chodzi, tak już zostanie.
Cytat: " DAWKA ŚMIERTELNA?"
A jednak. Porównajmy do alkoholu- są przypadki że niektórych ludzi nie odratowali po kilku promilach, są przypadki że chłop z 6 promilami był jeszcze na siłach rower z fosy wyciągać. Każdy organizm jest inny. Jeden zażyje 0.5g i rzuci się pod samochód, drugi zażyje 2g i będzie funkcjonował "prawie że normalnie". Druga sprawa co do tej śmiertelnej dawki- z racji tego że narkotyki są zabronione nie ma możliwości dokonywać wglądu na proces produkcji- konsument nie wie dokładnie jaki środek zażywa- być może to 100% marihuana, a być może to 5%marihuany i 95% śmieci na które może być uczulony.
Cytat: " Marysia Odpręż a agresja żartujesz?? Jak ktoś ma coś robić złego po dużej ilości niby jak???? "
Nie napisałem że powoduje agresję. Napisałem że jest jednym z "powodów" popełniania przestępstw- i tutaj pozwól że zacytuje wikipedie: "W wysokich dawkach mogą się pojawić zaburzenia psychiczne obejmujące psychozę, halucynacje, paranoję, urojenia, szczególnie ksobne, czasem połączone z lękiem bądź paniką[7][11]." Oczywiście powiesz że to dotyczy wysokich dawek- pytanie w takim razie- co należy rozumieć pod pojęciem wysoka dawka?
Cytat: "więc przestańcie bzdory wciskać ludzia, lepiej żeby kasa trafiała dla dilerki czy do budżetu państwa??? "
Przeczytaj mój poprzedni komentarz, ale ze zrozumieniem.
11:48, 13.10.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
REKLAMA
0%