Uczniowie gorlickich szkół oficjalnie rozpoczęli wakacje. W środę, 25 czerwca, w Miejskim Zespole Szkół nr 6 w Gorlicach odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/2026 połączone z uroczystym wręczeniem nagród dla najbardziej utalentowanych i pracowitych uczniów.