Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Elektryk Automatyk, Rockfin Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-10-21 15:50:52ID: 8354

[email protected]

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.


Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk Automatyk
Miejsce pracy: Gorlice, woj. małopolskie


Opis stanowiska:

• Projektowanie systemów sterowniczo-zasilających, kontrolno-pomiarowych zgodnie z normami branżowymi i wymaganiami klienta
• Dobór urządzeń, weryfikacja zestawień materiałowych w odniesieniu do wymagań projektowych i formalnych
• Opracowywanie schematów połączeń, algorytmów działania do systemów sterowania/zasilania
• Wsparcie w procesie produkcji, zakupu, kontroli jakości dla komponentów i urządzeń projektowanych systemów sterowania i zasilania
• Wytyczanie tras kablowych dla projektowanych systemów
• Opracowywanie protokołów sprawdzających poprawność wykonania urządzeń w zakresie branży elektrycznej i automatyki
• Udział w przygotowywaniu ofert oraz doradztwo techniczne na rzecz klienta
• Udział w uruchomieniach urządzeń pomiarowych/systemów automatyki/zasilania


Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Automatyka, Elektrotechnika itp.
• Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość symboli schematów hydraulicznych
• Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory)


Mile widziane:

• Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX)
• Znajomość standardów NFPA, NEC
• Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP)


Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
• Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
• Atrakcyjny system premiowy
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Elastyczne godziny pracy
• System Home Office


Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.


Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Rockfin Sp. z o.o., z siedzibą w Małkowie, ul. Pałacowa 9 Małkowo, 83-330 Żukowo, Polska, tel. +48 58 728 29 00.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rockfin Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA