Promuj to ogłoszenie

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pakowanie i wysyłka zamówień.

Data dodania: 2021-09-13 14:02:36ID: 8194

[email protected]

Firma Dezald w Gorlicach poszukuje pracownika na stanowisko pakowania i wysyłki zamówień.

Zakres obowiązków:

- obsługa programu do realizacji zamówień i magazynu
- kompletowanie zamówień
- pakowanie i wysyłka zamówień

Czego wymagamy:

- odpowiedzialne i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków
- znajomość obsługi komputera

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
- stawkę godzinową oraz terminowe wynagrodzenie
- możliwość przepracowania większej liczby godzin
- nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w branży
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- praca na terenie Gorlic (Zawodzie)

CV wraz ze zdjęciem i nr telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

Po przeprowadzonej rekrutacji wszystkie CV zostaną usunięte.