Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

referent ds. logistyki

Data dodania: 2021-08-03 06:23:22ID: 8009

660Pokaż numer[email protected]

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze ?GLINIK? Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz narzędzi i urządzeń wiertniczych. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

referent ds.logistyki
Miejsce pracy: Gorlice

Oferujemy:

? Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
? System premiowania
? Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
? Możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

? Organizacja i koordynacja transportu towarów do klientów (obsługa importów, eksportów i dostaw krajowych)
? Prowadzenie dokumentacji oraz kontakt z agencjami celnymi dotyczące realizowanych odpraw celnych importowych oraz eksportowych
? Kontakt z przewoźnikami i dostawcami
? Rozliczanie faktur
? Opiniowanie ofert sprzedaży
? Zamawianie towarów pod bieżące zapotrzebowania produkcyjne, okołoprodukcyjne, kontrola nad terminowością dostaw - negocjacje, poszukiwanie nowych dostawców
? Kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych
? Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień

Od kandydatów oczekujemy:

? Dobra znajomość języka angielskiego
? Wykształcenie wyższe
? Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel na poziomie tabel przestawnych)
? Aktywnego prawa jazdy kat. B
? Umiejętność analitycznego myślenia
? Samodzielność w podejmowaniu działań, umiejętność pracy pod presją czasu
? Zdolności analityczne, solidność i skrupulatność
? Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
? Mile widziane doświadczenie w zakresie odpraw celnych (logistyka)

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: [email protected] oraz pisemnie na adres naszej siedziby
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22? Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22? Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o."


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA