Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. BHP

Data dodania: 2021-07-29 11:24:17ID: 7998

660Pokaż numer[email protected]

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze ?GLINIK? Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz innowacyjnych narzędzi wiertniczych. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy : Gorlice

Oferujemy:

? Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Rozwój zawodowy w młodym, dynamicznym zespole
? Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
? Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

? Opracowanie i przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz zarządzeń i instrukcji BHP
? Wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
? Weryfikacja oraz egzekwowanie od pracowników wymagań w zakresie obowiązków
i działań BHP,
? Wsparcie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych, koordynowanie działań zapobiegawczych
? Nadzorowanie stanu bezpieczeństwa i dokonywanie oceny ryzyka zawodowego
? Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami
? Prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu BHP dla pracowników
? Opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP
? Planowanie, inicjowanie i wdrożenie nowych projektów podnoszących poziom bezpieczeństwa pracy we wszystkich obszarach Spółki

Nasze oczekiwania:
? Wykształcenie wyższe kierunkowe,
? Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
? Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
? Znajomość przepisów
? Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
? Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: [email protected] oraz pisemnie na adres naszej siedziby
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22? Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22? Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o."


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA