Promuj to ogłoszenie

Szkoleniowiec kadry kierowniczej i zespołu

Data dodania: 2020-10-13 10:55:44ID: 6861

475Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do prowadzenia działań rozwojowych dla organizacji biznesowych w zakresie treningów, szkoleń, prowadzenia procesów wdrożeniowych i procesów doradczych. Szukamy osób, które w ramach swoich kompetencji włączą się w realizację oferowanych przez nas procesów wdrażania zmian. Oczekujemy gotowości w tworzeniu rozwiązań i ich dostarczania, wspierania w zakresie rozwoju kompetencji, zmian organizacyjnych, sprzedaży i restrukturyzacji, wdrażania strategii.

OCZEKUJEMY:

-dobrej znajomości zagadnień z kadr i płac;
-znajomości programu MS Excel;
-zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych oraz umiejętności przekazywania wiedzy;
-doświadczenia w prowadzeniu szkoleń;
-wdrażanie nowych możliwości rozwoju firmy

OFERUJEMY:
-Pracę w miłym zespole
-Szansę rozwoju zawodowego w dynamicznie zmieniającej się organizacji
-Możliwość współpracy w zakresie wdrażania zmian

Siedziba firmy: JASŁO