Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. planowania

Data dodania: 2020-10-07 07:24:33ID: 6814

[email protected]

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. planowania

Zadania, jakie realizuje Specjalista ds. planowania:
* opracowywanie planów produkcji odkuwek i oprzyrządowania w sposób zapewniający terminową realizację zamówień oraz optymalizację kosztów,
* analiza i optymalizacja procesu produkcji oraz zapewnienie jej ciągłości w oparciu o aktualne zamówienia,
* potwierdzanie zamówień wpływających do firmy w zakresie wskazania optymalnego terminu realizacji,
* przygotowywanie prognoz produkcyjnych.

Wymagania, jakie powinien spełniać Kandydat na to stanowisko:
* wykształcenie min. średnie techniczne (technologia produkcji, automatyka, mechanika),
* min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej,
* znajomość systemów i procesów planowania produkcji oraz zapasów,
* bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
* doświadczenie w pracy z systemami ERP,
* znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
* umiejętność zarządzania pracą zespołu,
* umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
* inwestycje w rozwój pracowników (dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów),
* możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Aplikacje prosimy składać wyłącznie poprzez poniży link (kopiując go do wyszukiwarki www):

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=976ded9e42cc4401ab2ed52c20fb6a52
............................................................................................................................................................................................................................
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Tysiąclecia 101, dla potrzeb procesu rekrutacji w celu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-875, Tysiąclecia 101, KRS 0000305325, REGON: 590722383, NIP: 7712374309.
2. PGO S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres.
8. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty świadczące usługi IT, podmioty dostarczające testy psychologiczne, oraz inne podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów prawa.
10. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
12. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA