Promuj to ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Projektów - Rockfin Sp. z o.o.

Data dodania: 2020-08-03 16:31:46ID: 6372

rekrutacja@rockfin.pl

Przez 29 lat z powodzeniem, Rockfin Sp. z o.o. podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Młodszego Specjalisty ds. Projektów
Miejsce pracy: Gorlice, woj. małopolskie

Opis stanowiska:

? Wsparcie Kierownika Projektu w procesie przygotowywania ofert techniczno-handlowych dla Klientów
? Przygotowywanie raportów postępu prac dla Klientów
? Przygotowanie dokumentów do procesu przeglądu projektu / oferty
? Obsługa zamówień części zamiennych

Wymagania:

? Wykształcenie techniczne
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
? Umiejętność obsługi programów Excel, Word, Power Point
? Dobra znajomość rysunku technicznego
? Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

? Interesującą i wymagającą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
? Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
? Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
? Szkolenia, możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
? Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
? Dofinansowanie do karty MultiSport, studiów i nauki języka obcego
? Prywatną opiekę medyczną
? Elastyczne godziny pracy
? System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@rockfin.pl z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.