Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

4x Operator urządzeń produkcji PET butelek

Data dodania: 2020-03-19 15:24:43ID: 5629

a.marszalek1001@gmail.com

CONSORTIUM SILICON GROUP LTD SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE to firma, której branża została
w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Powstała w 2020 roku. Forma prawna firmy CONSORTIUM SILICON GROUP LTD SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE to Oddział przedsiębiorcy zagranicznego, mieszczący się w Gorlicach.

Poszukujemy 4 osób na dane stanowisko
Kandydatom oferujemy pracę na pełen etat. na czas określony (trzymiesięczny okres próbny
z możliwością przedłużenia),atrakcyjne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego,miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy oraz wynagrodzenie miesięczne 2000-2500zł netto.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: wykonywanie prac przy nowoczesnej linii produkcyjnej, pakowanie wyrobów i dbanie o jakość wyrobów, obsługa maszyny produkcyjnej, nadzór nad pracą maszyn i urządzeń, odbieranie wyrobów z maszyny, kontrola wyrobu gotowego, sortowanie i pakowanie oraz bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów, przygotowanie raportów produkcyjnych i jakosciowych.

Mile widziane będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę aplikować w biurze pod adresem Consortium Silicon Group Ltd Sp.z o.o Oddział w Polsce, 38-300 Gorlice,
ul. Wyszyńskiego 2 lub pod adresem e-mail: a.marszalek1001@gmail.com

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym. Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji |
w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". 


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone