Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

Data dodania: 2020-03-12 08:49:38ID: 5591

janocha.urszula@folpolter.pl

Zakres obowiązków;

Pozyskiwanie nowych kontrahentów,
Realizowanie celów sprzedażowych,

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B;
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym obowiązkowa;
Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oczekiwane kompetencje:

Umiejętność nawiązywania kontaktów;
Umiejętność pełnego zaangażowania się w pracę i osiągania sukcesów;
Wykazywanie inicjatywy i elastyczności w nieoczekiwanych sytuacjach;
Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Narzędzia pracy takie jak: tel. kom., laptop;
Szkolenia i szanse na rozwój zawodowy;
Pracę w zaangażowanym zespole;
Stabilne zatrudnienie;

Miejsce pracy Jasło.

Swoje CV prześlij na; janocha.urszula@folpolter.pl