Promuj to ogłoszenie

elektromonter, elektryk , spawacz światłowodowy

Data dodania: 2020-01-12 20:36:33ID: 5151

531Pokaż numerrekrutacja@elektron-24.eu

OPIS STANOWISKA
-montaż instalacji elektrycznych na obiektach
- montaż tras kablowych i okablowania na obiektach
- montaż szaf elektrycznych, opraw oświetleniowych
-udział w testach rozruchowych i odbiorowych
-montaż instalacji Światłowodowej

WYMAGANIA
? chęć podjęcia zatrudnienia
? praktyczne umiejętności montażu elektrycznego
? umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
? umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
? zaangażowanie, rzetelność i dokładność
? umiejętność pracy w zespole
? uprawnienia SEP do 1 kV
? prawo jazdy kategorii B
? dokładność, sumienność

OFERUJEMY
? umowę o pracę
? zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
? możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
? wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku
? stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie