Promuj to ogłoszenie

Operator CNC

Data dodania: 2022-11-22 19:09:16ID: 9792

18/Pokaż numer[email protected]

STAL IMPEX Sp. z o.o. jest producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych. Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR TOKARKI CNC
Zakres obowiązków:
• ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych
• wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym
• zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych
• dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali
• zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne
• przegląd legalizacji oprzyrządowania i wskaźników obrabiarek
• wykorzystywanie w pełni czasu pracy, branie czynnego udział w poprawie warunków pracy oraz w poprawie wskaźników biznesowych
Zapraszamy do składania CV.

Klauzula informacyjna do ogłoszenia rekrutacji
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie:
 Stal Impex Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Łukasiewicza
49.

2. Z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail: rodo @ stalimpex.eu
 lub pisemnie na adres siedziby.
3. Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane:
 w przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na
podstawie umowy o pracę: w celu wykonania obowiązków wynikających z
przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede
wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest
obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (RODO) w
związku z przepisami Kodeksu pracy);
podstawie umowy cywilnoprawnej: w celu przeprowadzenia procesu
rekrutacji aktualnie prowadzonego przez Administratora – podstawą prawną
przetwarzania jest podjęcie działań przed ewentualnym zawarciem umowy
cywilnoprawnej (art. 6 ust. 1 lit b RODO);
 dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku
wyrażenia zgody/zgód na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą
prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO);
 w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed
takimi roszczeniami przez Administratora– podstawą prawną przetwarzania
danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f
RODO);
Wymagania:
• dobra znajomość rysunku technicznego
• min. roczne doświadczenie pracy na obrabiarce CNC
• wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku
• umiejętność oceny jakości wykonywanych detali
Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego