Promuj to ogłoszenie

Recepcjonista / Recepcjonistka w Toyota Jasło

Data dodania: 2022-08-03 10:42:09ID: 9376

[email protected]

Autoryzowana stacja dealerska Toyota Jasło zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Twój zakres obowiązków:
-dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,
-kompleksowa obsługa recepcji,
-ścisła współpraca z działem handlowym, serwisu, księgowością i innymi działami w firmie,
-realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów,
-opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową,
-prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy,
- obsługa kasy
Nasze wymagania:
-dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
-prawo jazdy kat. B
-wykształcenie min. średnie
- płynna znajomość pakietu Ms Office
- wysoka kultura osobista
To oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

CV prosimy kierować na adres [email protected]