Promuj to ogłoszenie

Pracownik Działu Zaopatrzenia - Jasło

Data dodania: 2022-07-21 14:45:17ID: 9347

883Pokaż numer[email protected]

OPIS
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika Działu Zaopatrzenia

Zakres obowiązków:

· Realizacja procesu zakupu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami firmy;

· Koordynacja i nadzór terminowości dostaw;

· Prowadzenie harmonogramu dostaw;

· Sporządzanie zamówień;

· Kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niezgodności.

Wymagania:

· Umiejętność analitycznego myślenia;

· Umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;

· Umiejętność pracy w zespole;

· Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;

· Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana.

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania;

· Umowa o pracę

· Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Przyjazną atmosferę pracy

· Niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer i telefon służbowy

Więcej informacji pod numerem telefonu 883 011 892