Promuj to ogłoszenie

Pracownik Obsługi Klienta - Jasło

Data dodania: 2022-07-21 14:22:47ID: 9345

883Pokaż numer[email protected]

OPIS
Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

obsługa przydzielonego portfela klientów
pozyskiwanie nowych klientów
przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami
współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania

otwartość, kreatywność
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z klientami
zorientowanie na cel
To oferujemy

umowa o pracę na pełny etat
atrakcyjne warunki finansowe
możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą samodzielność
możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę pracy
niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon służbowy
Więcej informacji pod numerem telefonu 883 011 892
Folpolter Sp. z o.o. ul. Niegłowicka 47b, 38-200 Jasło