Promuj to ogłoszenie

Konstruktor Mechanik- Rockifin Sp. z o.o.

Data dodania: 2022-05-26 14:48:25ID: 9207

604Pokaż numer[email protected]

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor Mechanik
Miejsce pracy: Gorlice, ul. Chopina 54

Opis stanowiska:

• Konstruowanie urządzeń pomocniczych smarowania i chłodzenia maszyn wirujących (sprężarki, turbiny), zbiorników, rurociągów, itp.
• Dobór podzespołów, materiałów, wykonywanie obliczeń, analiz ryzyka, instrukcji obsługi
• Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
• Wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym
• Współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w zakresie zgodności z normami projektowymi

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Konstruktora
• Znajomość oprogramowania AutoCAD, znajomość oprogramowania Solid Works lub podobnego systemu 3D
• Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną powierzoną (głównie w języku angielskim)
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność pracy w zespole
• Wyobraźnia przestrzenna

Mile widziane:

• Znajomość programu NX Unigraphics

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie z ponad 30-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym
• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
• Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
• Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy i uczenia się od najlepszych
• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
• Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% wartości
• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
• Program Rekomendacji Pracowników – możesz otrzymać nagrody pieniężne za polecanie pracowników (do 2 tys. zł brutto)
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
• Elastyczne godziny pracy- możliwość przyjścia do pracy od 7:00 do 9:00
• Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.