Promuj to ogłoszenie

Koordynator działu IT

Data dodania: 2022-05-25 09:10:08ID: 9202

506Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska

NETBUILD.PL S.C - jesteśmy młodą i prężnie rozwijają się firmą na rynku ousourcingu IT, serwisu IT oraz marketingu na terenie małopolski i podkarpacia. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, zrozumienie i jakość. Naszym trzonem jest grupa wykfalifikowanych specjalistów i pracowników technicznych. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy świadczącej kompleksowe rozwiązania w branży IT.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorlice (w tym praca zdalna)

Twoje zadania:

Nadzór i koordynacja pracy działu IT
Wsparcie techniczne przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych (w tym obsługa zamówień na sprzęt komputerowy, zbieranie ofert, koordynacja działań partnerów zewnętrznych, itp.);
Wraz z pozostałymi pracownikami działu: instalacja i konfiguracja komputerowych stanowisk pracy, urządzeń peryferyjnych (np. drukarki, skanery), podstawowa konserwacja oraz naprawa sprzętu komputerowego.
Nasze oczekiwania:

Umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych, zarządzania zespołem pracowników, obsługi incydentów oraz pracy pod presją czasową (np. podczas usuwania awarii systemów, elementów infrastruktury, itp.);
Ogólna wiedza w zakresie budowy oraz konfiguracji komputerów klasy PC;
Podstawowa znajomość systemów operacyjnych – w szczególności MS Windows 10;
Podstawowa znajomość pakietu MS Office/Office 365;
Znajomość Microsoft Active Directory, mile widziane.
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

Doświadczenia we wdrażaniu aplikacji i systemów IT,
Oferujemy:

Możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
Otwarta i przyjacielska atmosfera pracy,
Możliwość wyboru formy współpracy,
Niezbędne narzędzia pracy,
Naukę j.angielskiego