Promuj to ogłoszenie

Młodszy Administrator IT

Data dodania: 2022-05-24 22:15:14ID: 9201

506Pokaż numer[email protected]

NETBUILD.PL S.C - jesteśmy młodą i prężnie rozwijają się firmą na rynku ousourcingu IT, serwisu IT oraz marketingu na terenie małopolski i podkarpacia. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, zrozumienie i jakość. Naszym trzonem jest grupa wykfalifikowanych specjalistów i pracowników technicznych. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy świadczącej kompleksowe rozwiązania w branży IT.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorlice

Twoje zadania:

podstawowa Administracja usługami katalogowymi Active Directory
podstawowa Administracja usługami Azure / M365
podstawowa Administracja usługami Windows Serwer
administracja środowiskiem wirtualnym
utrzymanie Serwerów Produkcyjnych (Windows Server)
administracja określonymi aplikacjami na serwerach klienta
Bieżące wsparcie użytkownika
Rozwiązywanie problemów w ramach aplikacji JIRA
Realizacja wdrożeń i projektów
Nasze oczekiwania:

wykształcenie techniczne (preferowane kierunki informatyczne)
min. 1 rok doświadczenie na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych lub na podobnym stanowisku
znajomość: Active Directory, Windows Server 2012/2016/2019
odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
znajomość systemu operacyjnego Windows
prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

znajomość zagadnień sieciowych i zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego,
znajomość budowy urządzeń techniki komputerowej
doświadczenie w serwisie urządzeń techniki komputerowej
Oferujemy:

możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
otwarta i przyjacielska atmosfera pracy,
możliwość wyboru formy współpracy, niezbędne narzędzia pracy,
lekcje j.angielskiego