Zamknij

Pod żadnym pozorem tego nie jedz! Znana sieć wycofuje ten produkt

07:15, 23.09.2022 Źródło: Żabka Aktualizacja: 08:02, 23.09.2022
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Marcin Szydlik / iSzczecinek.pl Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Marcin Szydlik / iSzczecinek.pl

Sieć sklepów Żabka wycofuje ze sprzedaży rodzynki sułtańskie. Produkt ten został zanieczyszczony ochratoksyną A. 

Chodzi o rodzynki sułtańskie 100g, którego producentem jest firma Bakalland Sp. z o.o.

W porozumieniu z dostawcą podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży towaru z terminem przydatności: 01.2024 i numerem partii 0002366968, która została dostarczone do wybranych sklepów sieci Żabka. 

- Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty o ich niespożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia konsumenta - czytamy w komunikacie Żabki. 

Zwrotu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu.

- Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów - wskazuje sieć sklepów. 

Ochratoksyna w żywności 

Ochratoksyną A oddziałuje na zdrowie m.in. poprzez toksyczność i działanie rakotwórcze względem nerek oraz bezpośrednie uszkodzenie DNA. 

(Źródło: Żabka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%