Zamknij
REKLAMA

To będzie koniec telewizyjnego hitu? Wszystko przez kryminalne wyczyny...

16:59, 15.01.2022 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Fot. screen z Youtube
REKLAMA

Program "Królowe życia" znalazł się na cenzurowanym. Aż sześć skarg wpłynęło w ostatnim czasie do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a ze względu na kryminalne wyczyny jeden z uczestników już pożegnał się z show. 

"Królowe życia" to serial dokumentalny, który pokazuje codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów.

- To ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki - pisze o swoim programie TTV. 

Show, które jest emitowane w telewizji od 5 lat (nagrano już 11. sezonów) ma swoich wiernych fanów. Jak podaje WP Teleshow, program śledzi 500 tysięcy widzów. 

W ostatnim czasie program, który od początku wzbudzał kontrowersje ma sporo kłopotów. Na jaw wyciągana jest kryminalna przeszłość występujących tam osób. 

- Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia za sutenerstwo i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej a Joanna P. wraz z mężem zostali oskarżeni o wręczenie milionowej łapówki prokuratorowi - informuje WP Teleshow. 

W ostatnich dniach głośno było jednak za sprawą innego uczestnika programu. Podejrzane działania Arka "Megakota" Zgorzelskiego ujawnił Jan Śpiewak. Aktywista wskazał, że mężczyzna w internecie chwali się zażywanie twardych narkotyków oraz "romansami z małolatkami". 

- Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej - dodaje serwis WP.

Z tego właśnie powodu stacja TTV pożegnała się ze Zgorzelskim. To jednak nie koniec kłopotów programu. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpływają skargi na show. W ostatnim czasie było ich sześć.

- Zarzuty dotyczyły doboru uczestników z kryminalną przeszłością, bez wskazania żadnego konkretnego odcinka - podaje Karolina Czuczman z zespołu prasowego KRRiT.

Stacja do zarzutów się nie odniosła. 

(Źródło: Wirtualna Polska )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

prokuratorprokurator

2 0

Zamknąć ją dożywocie dać ile kobiet cierpiało i do dziś cierpi, a ona sz...a królową przestępców powinna być. Ludzką krzywdą się dorobiła cwaniara i udaje biznesówe za wyrządzanie krzywd fizycznych i psychicznych poczwórne #### 09:48, 16.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

0 0

Cytat: "Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia za sutenerstwo i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej "
Ona nigdy tego nie ukrywała, wręcz parę razy na antenie przyznała się do swojej przeszłości.
Cytat: "Ludzką krzywdą się dorobiła cwaniara i udaje biznesówe za wyrządzanie krzywd fizycznych i psychicznych"
Ale spłaciła swój dług wobec społeczeństwa. Nie obwiniaj Jej. Miej pretensję do polityków którzy uchwalili takie prawo, oraz sędziów którzy orzekają. 22:26, 16.01.2022


RR

1 0

I bardzo dobrze, że zniknie z anteny.
Powinni zlikwidować dużo więcej tego typu programów, które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością tylko są pod takie kreowane przez reżyserów i faktycznie widz może mieć wyobrażenie, że to jest na żywo a nawet nie jest to chistoria czyjaś z życia która miała kiedyś miejsca.
Po prostu fikcja wpleciona w teraźniejszość.
12:55, 16.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A czy to ważne...A czy to ważne...

0 0

Czy powinien zniknąć z anteny? Nie- bądź co bądź ma on swoją widownie i to prawie milionową.
Co do reszty komentarza to się zgadzam. Sztuczność i fikcja wylewa się z ekranu. Oglądając parę odcinków, już na początku wiedziałem jak potoczy się "akcja" i jak to się skończy ( np. bohater A to krzykacz i ciamajda, bohaterka B jest najlepsza i zawsze ma racje) . Już wrestling jest lepiej reżyserowany (a przynajmniej bardziej realistycznie) od tego programu. 22:18, 16.01.2022


REKLAMA
0%