Zamknij
REKLAMA

Mają różne mundury, ale za to ten sam cel

14:54, 26.03.2020 | Jarosław Rozpłochowski
REKLAMA
Skomentuj

Mundurowi w całym kraju, przynajmniej raz na dobę sprawdzają, czy osoby wskazane przez inspektorat sanitarny stosują się do zasad kwarantanny i pozostają w miejscu odizolowania. Wczoraj skontrolowaliśmy w Małopolsce ponad 12000 osób.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Dzisiaj na terenie całego garnizonu małopolskiego rozplanowano wizyty u około 15000 osób objętych kwarantanną. To bardzo dużo adresów dlatego policjantom pomagają żołnierze.

Funkcjonariusze sprawdzający poprawność warunków kwarantanny są zawsze umundurowani, a kontrole odbywają się pośrednio poprzez połączenie telefoniczne. W trakcie kontroli mundurowi pytają o stan zdrowia oraz ewentualne potrzeby osób objętych kwarantanną.

Na ulicach miasta Sucha Beskidzka można także zobaczyć strażników miejskich, którzy przez głośniki przekazują mieszkańcom komunikaty na temat zaostrzenia zasad kwarantanny.

Pomimo ilości miejsc objętych kwarantanną i informacji przekazywanych przez policjantów tylko nieliczni skorzystali z aplikacji „Kwarantanna Domowa”. Aplikacja ta ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych dlatego też warto ją zainstalować na swoim telefonie. 

[ZT]7957[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KubuśPuchatekKubuśPuchatek

10 1

Bardzo proszę osoby, które mają obowiązek zachowania kwarantanny domowej o dosłowne respektowanie tego polecenia, Wszyscy ufamy, że nie przywlekliście do naszego miasta wirusa. A jeśli niestety tak to odchorujcie to sami, a nie zarażajcie swoich bliskich .... odczekajcie w domu te 14 dni. 22:46, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone