Zamknij

Tłumy na Rockowym Czwartku! Koncerty w Arenie Gorlice - zobacz zdjęcia! [FOTO]

Piotr BoczońPiotr Boczoń 17:48, 01.05.2025 Aktualizacja: 00:07, 02.05.2025
Skomentuj Foto Gorlice24/ Piotr Boczoń Foto Gorlice24/ Piotr Boczoń

W środę mieliśmy mały wstęp do Dni Gorlic w postaci Silent Disco, natomiast dziś jest zdecydowanie głośniej - rozpoczęły się koncerty rockowe w ramach pierwszego wieczoru święta naszego miasta.

Na Arenie Gorlice, czyli obiekcie wielofunkcyjnym zimą pełniącym funkcję lodowiska w ostatnich dniach stanęła ogromna scena. W czwartek o godzinie 17:00 swój występ rozpoczął pierwszy zespół - High Rollers. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy wiele osób zastanawiało się, czy zadaszone korty tenisowe to dobre miejsce na takie wydarzenie - jak się okazało - już teraz można przyznać, że pomysł był świetny!

Pod dachem zlokalizowano 18-metrową scenę z dodatkowymi telebimami po bokach! Przestrzeń koncertowa chyba na każdym robi spore wrażenie, a z pewnością różnica w stosunku do możliwości polany w Parku Miejskim jest ogromna. Takiego miejsca na organizację wydarzeń w Gorlicach z pewnością brakowało.

Każdy kolejny koncert na Arenę Gorlice przyciągał co raz więcej osób, a przestrzeń przed sceną systematycznie się zapełniała. Ponadto, na terenie OSiR pojawiło się wesołe miasteczko, które dodatkowo przyciąga rodziny z najmłodszymi pociechami. Dodatkowo, wzdłuż ulicy Sportowej rozstawionych zostało wiele punktów gastronomicznych.

Muzyka będzie rozbrzmiewać do późniego wieczora, a w piątek i sobotę czekają w tym miejscu kolejne koncerty.

W sumie w trakcie rockowego czwartku na scenie zaplanowano występy pięciu zespołów:

  • 17:00 High Rollers
  • 18:00 KDRB
  • 19:15 THE BILL
  • 20:15 Koniec Świata
  • 21:30 TSA MNKWL

Zobaczcie zdjęcia z Rockowego Czwartku! Fotorelacja będzie aktualizowana na bieżąco!

[FOTORELACJA]5642[/FOTORELACJA]

[CGK]2689[/CGK]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(11)

Nagłośnienie Nagłośnienie

7 5

I dlatego od 10 hałas na całą okolicę, z nagłośnieniem wołającym o pomstę do nieba.

19:46, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MatiMati

13 5

Wczorajsza impreza gdzie bawiło się 20 osób w słuchawkach wydano jedyne 30tyś i był tylko Dj a teraz są zespoły nagłośnienie podobno niezbyt czyli jak zwykle dudnienie ciekawe ile kasy to pochłonie....lepiej w sobotę do Krosna jechać na lotnisko gdzie są balony i wieczorem Chylińska

19:55, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gorliczanie Gorliczanie

7 4

Do Gorlic powinni przyjechac dziewczyny ze zespołu koko koko euro spoko.

20:38, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

3 5

A w Staszkówce kucyk wbiegł pod auto samochód rozbity kucyk padł policja była notatka była i redakcja tekstu nie napiszę bo pewnie brat policjanta ma kucyki i jest cisza

21:10, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

7 5

I po co takie ługi bugi na to pieniądze są a na inne rzeczy brak funduszy tylko na także *%#)!& lamento to kupa kasy *%#)!&

21:11, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

+32131++32131+

4 2

Są pieniądze i to nie małe! za nagłośnienie tej imprezy wydano dokładnie 156210 zł jak podaje BIP na stronie GCK plus do tego wynajem telebimów.

22:32, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrzesadaPrzesada

6 1

Jest 23, na miłość boską ludzie idą do pracy, nie mówiąc o pensjonariuszach domu opieki. To już jest naprawdę przesada.

22:54, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GorliczankaGorliczanka

5 1

Z roku na rok coraz większe dziadostwo,jak całe Gorlice.Najciekawsze że na to idzie gruba podatników kasa.Pytam się kto o tym decyduje?

23:03, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BeznadziejaBeznadzieja

3 1

No tam teraz muszą siedzieć same małolaty i bezbrotnotni. Jest już po 23, większość ludzi musi wstać rano, iść do pracy. Skoro Kukla tak bardzo lubi "rock" to niech wrócą koncerty na rynek. Ciekawe czy wtedy też grubo po 23 by grali.

23:18, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0:000:00

3 1

Cicho już, jest już północ, a jutro na 6 trzeba wstać do pracy!

23:38, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolekLolek

1 0

Nie wiem jak wy to słyszycie wszystko u mnie 0 hałasu, dzieci śpią słodko fakt że okna 3 szybowe ale nic się nie trzęsie w domu. A do pracy że na 6 to bardzo mi przykro. U pracodawców normalnych PO święto w sobotę oddają wolne w piątek i jest długi weekend a u PiS do roboty

00:30, 02.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%