Dzisiaj o godz. 9 podczas konferencji prasowej w Krynicy Zdroju posłowie Klubu Kukiz'15 Elżbieta Zielińska, Paweł Grabowski, Jerzy Kozłowski i Andrzej Maciejewski przedstawili kandydatów do małopolskiego sejmiku wojewódzkiego z okręgu nr VI (powiat nowosądecki, gorlicki, limanowski i miasto Nowy Sącz).
Są to społecznicy, przedsiębiorcy, znani w swych lokalnych środowiskach:
Nasi kandydaci to osoby aktywne, zaangażowane społeczne, ze sporym dorobkiem zawodowym, który potwierdza ich kompetencje do pełnienia funkcji społecznego zaufania. Program Kukiz’15 dla Sądecczyzny zakłada eliminację barier oraz wzmacnianie szans dla rozwoju Sądecczyzny oraz wzrostu wynagrodzeń w naszym regionie. Aby tutaj żyło się nam lepiej, wygodnie i dostatnio! - mówiła w czasie konferencji poseł Elżbieta Zielińska
Główne założenia programu kandydatów z listy KUKIZ'15 to poprawa komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz regionu, rozwój i promocja przedsiębiorczości oraz turystyki. Wprowadzenie w nową strategię dla małopolski nowych inteligentnych specjalizacji, na których oparty jest rozwój naszego regionu tj. produkcja stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy) i innych produktów i usług branży budowlanej oraz przemysł i produkty spożywcze. Sądecczyzna ma szansę rozwoju w oparciu o działania i inwestycje skierowane do seniorów m.in. inwestycje w domy opieki oraz rozbudowaną kompleksową opiekę medyczną, pogramy aktywizujące seniorów. Trzeba doinwestować i lepiej zorganizować szpital w Nowym Sączu. Ważnym elementem programu jest wciąż walka o czyste powietrze i rozwiązania dla osób niepełnosprawnych.
Duda14:45, 05.09.2018
Wszyscy pchają się do zloba A robić fizycznie nie ma komu
Uhahany14:56, 05.09.2018
Kto z Gorlic? Klub Młodych 15 czyli Chrumek, jego dziewczyna i dwóch kolegów :D A dlaczego wszyscy kandydaci mają wpisane zajęcie, a nasz nie ma? Powinno być fachowe wklejanie szkieł hartowanych na smartfony i wyczynowa jazda maluchem. Tak oto właśnie Kukizowcy skompromitowali się na całego w powiecie gorlickim. Nie dość, że Pani poseł od wyborów bywa tu przypadkiem czasem to teraz taki blamaż.
siouks05:57, 06.09.2018
eee - Pani Poseł dużo osiągnęła w tej kadencji - wyszła za mąż, jak widać jest w ciąży, ba nawet wiele razy wystąpiła w telewizji - robi to co przeciętny poseł w Polsce, za wygórowane "diety" poselskie. A że nie ma właściwie widocznych efektów jej działalności w regionie z którego ją wybrano (nie liczę przecinania wstęgi..) - to chyba normalka wśród naszych polityków ?
Klos16:42, 05.09.2018
Kompromitacja!
halina18:06, 05.09.2018
Ależ się przystawka sekty pisowskiej wysiliła.Kukizowcy nie bawcie się w politykę bo nie bardzo wiecie o co w tym wszystkim chodzi i raz machacie rączkami to w lewo to w prawo a pani poseł Zielińska to już zupełne dziecko we mgle.Porażka
3xha21:06, 05.09.2018
Przecież wy wszyscy jesteście porażką i kompromitacją więc z czego się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie. PO owocach ich POznacie, a wasze owoce jakieś takie skapcaniałe.
facioo21:50, 05.09.2018
do 3xha: dlaczego porażka? Blondyna z prawej super się prezentuje. Czego trzeba więcej od szeregowego posła?
Zniesmaczona08:06, 06.09.2018
Lenard do Sejmiku? Wolne żarty!!! Nienawidzę PiS, a Pani Wójtowicz jest moim totalnym antyidolem, ale porównajcie sobie ją jako kandydata do Sejmiku i Lenarda. Kobieta doświadczona samorządowo od najniższego szczebla, wykształcona no i co by nie powiedzieć z pewną prezencją wizualną. A kontrą dla niej w mieście ma być chłopczyk z fryzurą na klauna, którego jedynym dokonaniem jest sprzedaż silikonowych etui na telefon? Bez jaj!!! Sejmik to nie jest rada sołecka i tam nie wysyła się przypadkowych ludzi o mentalności dziecka. Mam nadzieję, że objawią się jeszcze jacyś kandydaci do Sejmiku z Gorlic bo jak na razie to nie ma na kogo oddać głosu niestety. No a Kukiz to już całkiem popłynął w stronę krainy absurdu!
paulina2814:13, 06.09.2018
w ciąży do sejmiku? to już przesada to czym ona się teraz zajmie polityką czy rodzeniem dzieci a może jednym i drugim? no ale 500+ zawsze wpadnie
śmieszne straszne14:43, 06.09.2018
sądeczcyzna ma szanse rozwoju w oparciu o działania na rzecz opieki seniorów np. domy opieki i aktywizacje seniorów. nie rozumiem tego bezsensownego zdania. że niby do rozwoju regionu mają się przyczynić głównie nowe domy starców? w jaki sposób? a może raczej przyczynią się one do nabijania kiesy poprzez kolejne inwestycje na wyrost? acha.... aktywizacja seniorów czyt. zagnać tych starców do roboty najlepiej na staże za 800 zł.to będzie aktywizacja i wspieranie przedsiębiorców czyli dwa w jednym genialne!
Starzec20:13, 06.09.2018
Dziecko drogie Ty też będziesz "starcem" . I to szybciej niż Ci się wydaje. I co wtedy? Do roboty? Eutanazja ?
śmieszne straszne10:06, 07.09.2018
to było ironicznie napisane. po drugie znam takie osoby starsze i muszą niestety pracować na stażach za jakieś grosze wykonywać najgorsze prace. żeby żyć. wstyd i chańba dla państwa i polityków, którzy się szczycą swoimi durnymi pomysłami typu aktywizacja zawodowa starszych itp. a jest to po prostu zwykły wyzysk. starsze osoby powinny mieć zapewniony byt i opiekę w końcu żyjemy w XXI wieku.
Kierownik23:55, 06.09.2018
Wygra wybory i zabierze urlop macierzyński to tak jak by nie było Pracownika w pracy. Więc po co takie wybierać na problem?
Ciekawy...00:45, 09.09.2018
Fotka Poseł wraz z przeszłymi radnymi to na Gorlickiej Ziemi??? Bo tło nie Gorlickie...
Użytkownik12:47, 10.09.2018
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Ciekawy06:37, 11.09.2018
W takim razie, co Pan zrobił społecznie, w ciągu ostatnich pięciu lat? :)
Sebastian Rutkowski09:47, 11.09.2018
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
8 1
nie prawda. ludzie w większości chcą pracować. ilu ludzi, i to z kwalifikacjami pracuje za śmiesznie niskie pieniądze! do koryta pcha się tylko garstka najgorszych leniów i obiboków niestety bo każdy przyzwoity i uczciwy człowiek trzyma się od polityki z daleka