Zamknij
REKLAMA

Czy w Gorlicach można zrobić badania prenatalne w ciąży. Jeżeli tak proszę o informację gdzie? Chodzi mi o badania prywatne.

Pozdrawiam chłopaka ze srebrnego golfa parkującego na Kościuszki koło poczty. Jeśli to czytasz to pozostaw proszę coś po sobie.

Pozdrawiam dziewczynę ,która pracuje w sklepie 50style. Byłem w piątek około 14 po torbę adidas

Dwie dziewczyny pozdrawia dwóch chłopaków z kauflanda jeden z nich mial żółta bluze i jeden z nich gwizdał???? wsiadliście do audii i odjechaliście. Jak to czytacie to zostawcie coś po sobie????

witam. zgubilam dzisiaj 06.12. bilet misieczny na libropol. w obrebie lodowiska. uczciwego znalazce prosze o kontakt. ???? bilet jest podpisany ???? zalezy mi na tym aby go odzyskac

Zaproszę kobietę wiek 22-28 lat na sylwestra na piękną nowa sale w okolicy. Wiecie info priv chłopak 25 lat

8 grudnia, 20:00 Pub, Pizzeria Chili. Trzech chłopaków (bruneci) pozdrawia trzy dziewczyny. Do jednej z Was powiedziałem „Hej". Siedzieliśmy przy parawanie, który po chwili został przestawiony. Byłoby miło, gdybyście zostawiły coś po sobie. ????

Pozdrawiam dziewczynę która wczoraj ok godziny 14 ( sobota 08.12) szła przez parking biedronki na Zawodziu. Miałaś czarne spodnie i kurtkę z kapturem i torebke, słuchałaś muzyki na białych słuchawkach. Szła gdzieś w kierunku grosaru. Jeśli to czytasz zostaw coś po sobie

Blondynka i brunetka Pozdrawiają czterech chłopaków ,którzy byli wczoraj na lodowisku w godzinie 18 i stali przy bandzie jeden miał czerwono granatową kurtkę.

Gdzie w gorlicach znajde sklep z bio zywnoscia?, lub moze polecacie jakies gospodarstwo gdzie mozna kupic ?☺

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone