Stolarz meblowy - operator CNC

Miejsce pracy: Młyńska 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa pilarki panelowej oraz cyfrowego centrum obróbczego do płyt
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Zawód:
      • Stolarz meblowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne lub mechaniczne; staż pracy w zawodzie stolarz meblowy - dod. atut, staż pracy - mile widziany; pracodawca przyuczy kandydata do wykonywania zawodu i
        Pracodawca: KAZIMIERZ KISZKA Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "RETANA"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Młyńska 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Kazimierz Kiszka
        Numer telefonu: 603 638 684
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie+ CV
        renowacja strojów regionalnych, obsługa imprez okolicznościowych
        StPr/19/0850
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        nadzorowanie pozostałych pracowników, wykonywanie robót budowlanych związanych z układaniem kostki oraz innych prac związanych z budową obiektów sportowych tj. montaż ogrodzenia, pomoc przy rozkładani
        StPr/19/0846
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obsługa pilarki panelowej oraz cyfrowego centrum obróbczego do płyt
        StPr/19/0840

        sprzedawanie towaru i obsługa klienta (branża AGD i RTV), dbanie o ekspozycje, zabezpieczanie towarów, pomoc w przyjęciu dostaw, układanie towarów w magazynie, wystawianie dokumentów, przyjmowanie pła
        StPr/19/0844
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        praca
        StPr/19/5123
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej wyrobów, uczestniczenie w projektowaniu konstrukcji nowych wyrobów i opracowywania schematów procesów produkcyjnych, nadzór nad wdrożeniem prod
        StPr/19/0833
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        wg programu stażu
        StPr/19/0826
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        StPr/19/0830

        obsługa klienta, pomiary, kosztorysowanie, sprzedaż pokryć dachowych. Miejsce pracy Gorlice oraz teren powiatu gorlickiego.
        StPr/19/0831
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych, pomoc przy montażu ogrodzenia, piłkochwytów (boiska sportowe), sprzętu sportowego, pomoc przy rozkładaniu nawierzchni na boiskach sportowych i inne prace
        StPr/19/0815