Spedytor w ruchu międzynarodowym

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: koordynacja i nadzór procesu realizacji zleceń transportowych, kontakt z przewoźnikami oraz klientami, pozyskiwanie zleceń, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Uprawnienia:
        • prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: spryt, dokładność, samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Grzegorz Lichoń
          Numer telefonu: 183536307 w. 110
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie+CV
          obsługa ciągników siodłowych i naczep. Praca na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego
          StPr/19/0709
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          rehabilitacja ruchowa dzieci niepełnosprawnych w wieku 0-9 r.ż. w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz Ośrodka Koordynacyjno- Rehabilitacyjno - Opiekuńczego
          StPr/19/0702
          wynagrodzenie od 1 849,5 - 2 086,5 PLN

          sprzedaż produktów finansowych, obsługa kasy, obsługa klienta, telemarketing
          StPr/19/0703
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          Obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa wózka widłowego
          StPr/19/0692
          wynagrodzenie od 2 900 - 3 000 PLN

          koordynacja i nadzór procesu realizacji zleceń transportowych, kontakt z przewoźnikami oraz klientami, pozyskiwanie zleceń, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
          StPr/19/0687
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          obsługa klientów na stoisku mięsnym, sprzętu technicznego: krajalnicy, wagi etykietującej, metkownicy, przyjęcie towarów przy użyciu kolektora danych, zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów, kontrola
          StPr/19/0684
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          nauczanie przedmiotów informatycznych w zawodzie technik informatyk
          StPr/19/0677
          wynagrodzenie od 3 300 - 6 000 PLN

          Praca na koparce. Obsługa maszyn budowlanych głównie koparek, koparko-ładowarek. Praca głównie przy boiskach sportowych. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
          StPr/19/0659
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          Prace przy wykonywaniu boisk sportowych tj. montaż siatki, układanie kostki brukowej, montaż sprzętów sportowych, pomoc w wykonywaniu nawierzchni. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
          StPr/19/0660

          prowadzenie procesu blendingu zgodnie z instrukcją, kontrola i regulowanie parametrów procesu technologicznego, kontrola procesu bezpośrednio na instalacji, obsługa agregatów pompowych oraz wag, pobie
          StPr/19/0645