Spawacz met. MAG / napawacz

Miejsce pracy: Michalusa 1, 38-320 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: spawanie / napawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi międzynarodowych klientów, rzetelne raportowanie realizacji przewodników, przestrzeganie ustalonych proc
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Uprawnienia:
    • Kurs spawania blach spoinami czołowymi metodą MAG (135)
    • czytanie rysunku technicznego
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Spawacz
        • kurs spawania gazowego blach
        • Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG (141)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: staż pracy w zawodzie - dod. atut, dobre zdolności manualne, chęć do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, aktualne uprawnienia spawacza - dod. atut, umiejętność spawania
          Pracodawca: Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze "GLINIK" Spółka zo.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Michalusa 1, 38-320 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Anna Michałowska
          Numer telefonu: 18 354-97-12
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Skierowanie + CV
          wykonywanie zabiegów fryzjerskich, m.in.: zabiegi pielęgnacyjne włosów, strzyżenie, formowanie fryzur, ondulowanie, koloryzacja; stosowanie odpowiednich preparatów oraz oraz sprzętówdo wykonywania pos
          StPr/19/0652
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          obsługa komputera, sporządzanie projektów pism, ekspedycja korespondencji, porządkowanie akt
          StPr/19/0655

          przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu z użyciem zdalnego magazyniera, sprawdz
          StPr/19/0649
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          przygotowywanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie po zakończeniu pracy; pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczanie przed zepsuciem; obróbka wstępna (
          StPr/19/0640

          ogólny zakres obowiązków sprzedawcy
          StPr/19/0641

          prowadzenie procesu blendingu zgodnie z instrukcją, kontrola i regulowanie parametrów procesu technologicznego, kontrola procesu bezpośrednio na instalacji, obsługa agregatów pompowych oraz wag, pobie
          StPr/19/0645

          wykonywanie manicure żelowego, pedicure, przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
          StPr/19/0639

          wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure, masaż, porady kosmetyczne
          StPr/19/0638

          przygotowanie materiałów drzewnych do obróbki; wycinanie elementów drewnianych na pile formatowej; montaż wyrobu gotowego; pakowanie wyrobów gotowych
          StPr/19/0630

          przyjmowanie i odbiór towaru, sprawdzanie pod kątem ilościowym; dbanie o estetykę i czystość miejsca sprzedaży; uiszczanie należności za produkty; informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produkt
          StPr/19/0631