Operator obrabiarek sterowanych numerycznie - wytaczarki

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie - wytaczarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunku technicznego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Grzegorz Lichoń
        Numer telefonu: 183536307 w. 110
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV
        przyjmowanie wyrobów z produkcji, odbiór ilościowy i jakościowy, przygotowanie wyrobów do wydania zgodnie z zamówieniami, utrzymanie porządku w magazynie
        StPr/19/0568
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prowadzenie korespondencji, obsługa komputera, fakturowanie
        StPr/19/0569

        naprawa urządzeń elektronicznych dla fotowoltaniki
        StPr/19/0571

        kierowanie i nadzór nad działem serwisu urządzeń elektronicznych dla fotowoltaiki
        StPr/19/0572

        wykonywanie połączeń elektrycznych, wykonywanie wszelkiego typu instalacji elektrycznych oświetleniowych, siłowych, sterujących i sygnalizujących, wykonywanie prac instalacyjno - montażowych maszyn i
        StPr/19/0567
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        zapoznanie się z podstawowymi aktami ustrojowymi samorządu powiatowego; zapoznanie się ze Statutem Powiatu i Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Powiatowego, zapoznanie się z instrukcją obiegu dokume
        StPr/19/0566
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Diagnoza i terapia psychologiczno- pedagogiczna dzieci i młodzieży 0-19 rok życia, praca z rodzicami, nauczycielami, współpraca z dyrektorami przedszkoli, szkół i placówek
        StPr/19/0560
        wynagrodzenie od 2 538 - 3 483 PLN

        fryzjerstwo damsko- męskie
        StPr/19/0548

        rozładunek rur, układanie w skrzyniach, cięcie rur, zapychanie i inne prace zlecone przez szefa produkcji
        StPr/19/0551
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        posługiwanie się przyrządami pomiarowymi, cięcie, szlifowanie i obróbka metali (stal czarna, nierdzewna); przygotowanie elementów do spawania. Spawanie metali (stal czarna, nierdzewna) - wykonywanie s
        StPr/19/0554
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN