Magazynier

Miejsce pracy: Korczaka 11, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towaru, kompletowanie zamówień według zleceń (pakowanie i wysyłka zamówień), realizacja prac magazynowych (sortowanie, składanie) i transportowych, przest
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • uprawnienia na wózki jezdn. podn. z wył. specjalizowanych kat. II WJO
    • znajomość pakietu MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Zawód:
        • Magazynier
          Język:
          • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: uprawnienia oraz staż pracy przy obsłudze suwnic i wózków wysokiego składowania - dod. atut sprawność fizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
            Pracodawca: Elpigaz Sp. z o.o. Zakład Produkcji Zbiorników w Gorlicach
            Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
            Adres: Korczaka 11, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
            Osoba do kontaktu: Rafał Sierakowski
            Numer telefonu: 606-794-314
            E-mail: biuro.03@elpigaz.com
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
            przekazania dokumentów:
            cięcie na piłach taśmowych, prasach mimośrodowych
            StPr/19/0544
            wynagrodzenie od od 2 600 PLN

            obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa terminala płatniczego
            StPr/19/0545
            wynagrodzenie od od 2 250 PLN

            sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej; zakładanie akt; odbieranie telefonów; udzielanie informacji stronom; prowadzenie archiwum; przestrzeganie zasad etyki i higieny pracy;
            StPr/19/0542
            wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

            rozwóz pieczywa na terenie Gorlic i małopolski
            StPr/19/0532

            ważenie, dzielenie, formowanie i prowadzenie rozrostu ciasta, wypiek, składaowanie, krojenie i pakowanie pieczywa
            StPr/19/0533
            wynagrodzenie od od 3 800 PLN

            sprzedaż książek, układanie towarów, metkowanie
            StPr/19/0529

            przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentacji magazynowej
            StPr/19/0523

            Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii maszyn i urządzeń elektrycznych, utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych
            StPr/19/0525
            wynagrodzenie od od 2 400 PLN

            prace remontowe wykonywanie na terenie całego obiektu, współpraca ze spawaczem oraz inne prace zleconeprzez przełożonych
            StPr/19/0526

            przewóz towarów na terenie kraju
            StPr/19/0519
            wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN