Fryzjer damsko - męski

Miejsce pracy: Kościuszki 1, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Stylizacje damskie, męskie, koloryzacja, trwałe, balejage, upięcia itp
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JOANNA HOTLOŚ Salon fryzjerski La-strada
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 1, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Hotloś
      Numer telefonu: 666 517 436
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przygotowanie surowców i narzędzi na stanowisko pracy, formowanie, ważenie i krojenie ciasta, układanie form i blach z ciastem, wypiek pieczywa, pakowanie i metkowanie pieczywa
      StPr/19/0484
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      prowadzenie reportaży, felietonów, przekaz informacji o faktach i wydarzeniach związanych z regionem, zbieranie informacji, opracowanie i redagowanie faktów, współpraca z fotoreporterami i działem tec
      StPr/19/0486

      koordynacja przepływu informacji, obiegu dokumentów oraz korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej; terminowe wykonywanie zleconych prac administracyjnych; administracyjne wsparcie realizacji projektów
      StPr/19/0487

      rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż; przygotowywanie i organizowanie kampanii reklamowych; projektowanie i realizowanie materiałów reklamowych; współpraca z agencjam
      StPr/19/0474
      wynagrodzenie od od 3 135 PLN

      przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towaru, kompletowanie zamówień według zleceń (pakowanie i wysyłka zamówień), realizacja prac magazynowych (sortowanie, składanie) i transportowych, przest
      StPr/19/0469
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      współuczestnictwo w realizacji projektów; realizacja powierzonych zadań zgodnie z przyjętymi normami oraz założonymi terminami, pomoc w bieżących zadaniach realizowanych w MGGP S.A.
      StPr/19/0470
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      sprzedawanie towaru i obsługa klienta (branża AGD i RTV), dbanie o ekspozycje, zabezpieczanie towarów, pomoc w przyjęciu dostaw, układanie towarów w magazynie, wystawianie dokumentów, przyjmowanie pła
      StPr/19/0471

      wypiek i zarabianie ciast
      StPr/19/0473

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu dworcowego, przygotowywanie dokumentów do księgowości, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/19/0468

      Analiza potrzeb klienta, wybór i promocja towarów i usług dla indywidualnych potrzeb klienta, prezentacja ofert, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp, PPOŻ, dbanie o czys
      StPr/19/0459