Spawacz met. TIG

Miejsce pracy: Dukielska 83, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG (141)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.U.P.H. " OTECH " Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dukielska 83, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Pamuła
      Numer telefonu: 18 354-99-25
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie +CV
      Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : od 08:00 do 14:00
      mycie głowy, modelowanie, strzyżenie damskie, koloryzacja, upięcie okolicznościowe, porządek
      StPr/19/0265
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      koordynowanie działań jakościowych, obsługa procesu reklamacyjnego, tworzenie dokumentacji jakościowej, kontrola procesu produkcyjnego, współpraca z innymi działami firmy
      StPr/19/0266
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zapoznanie się z zasadami działania gabinetów oraz organizacją pracy personelu lekarskiego oraz pielęgniarskiego, organizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku pracy, obsługa sprzętu biuroweg
      StPr/19/0251
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wykonywanie czynnoście administracyjnych, zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji towarów; prowadzenie rejestrów; prowadzenie korespondencji pocztowej, przyjmowanie korespondencji, fakturowa
      StPr/19/0253

      wg programu stażu
      StPr/19/0255

      StPr/19/0256

      montaż instalacji sanitarnych i c.o. w budynkach. Praca na terenie kraju
      StPr/19/0258

      poszukiwanie nieszczelności w układzie klimatyzacji samochodowej, demontaż rurek klimatyzacji, skraplacza, parownika, sprężarki i montaż wyżej wymienionych części, demontaż i montaż zderzaka, osłony p
      StPr/19/0243

      zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady funkcjonowania sektora finansów publicznych oraz funkcjonowania i finansowania samorządowej jednostki budżetowej, zapoznanie się z przepisami ustawy o r
      StPr/19/0244

      przygotowanie materiału graficznego, fotograficznego i złożonego tekstu pod względem technicznym; wprowadzanie nowych informacji tekstowych, graficznych i fotograficznych z wykorzystaniem oprogramowan
      StPr/19/0246