Kierowca samochodu ciężarowego (C+E)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą na terenie Gorlic lub Tylmanowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. CE
    • przewóz rzeczy
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca samochodu ciężarowego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie- bez znaczenia, min. podstawowe. Prawo jazdy kat C+E- aktualne. Mile widziane doświadczenie jako kierowca samochodu ciężarowego. Umiejętność obsługi hakowca- dod. atut. Możliwość przyucz
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
        Numer telefonu: 183536307 w. 102
        E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
        mycie głowy, modelowanie, strzyżenie damskie, koloryzacja, upięcie okolicznościowe, porządek
        StPr/19/0265
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        koordynowanie działań jakościowych, obsługa procesu reklamacyjnego, tworzenie dokumentacji jakościowej, kontrola procesu produkcyjnego, współpraca z innymi działami firmy
        StPr/19/0266
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        zapoznanie się z zasadami działania gabinetów oraz organizacją pracy personelu lekarskiego oraz pielęgniarskiego, organizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku pracy, obsługa sprzętu biuroweg
        StPr/19/0251
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        wykonywanie czynnoście administracyjnych, zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji towarów; prowadzenie rejestrów; prowadzenie korespondencji pocztowej, przyjmowanie korespondencji, fakturowa
        StPr/19/0253

        wg programu stażu
        StPr/19/0255

        StPr/19/0256

        montaż instalacji sanitarnych i c.o. w budynkach. Praca na terenie kraju
        StPr/19/0258

        poszukiwanie nieszczelności w układzie klimatyzacji samochodowej, demontaż rurek klimatyzacji, skraplacza, parownika, sprężarki i montaż wyżej wymienionych części, demontaż i montaż zderzaka, osłony p
        StPr/19/0243

        zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady funkcjonowania sektora finansów publicznych oraz funkcjonowania i finansowania samorządowej jednostki budżetowej, zapoznanie się z przepisami ustawy o r
        StPr/19/0244

        przygotowanie materiału graficznego, fotograficznego i złożonego tekstu pod względem technicznym; wprowadzanie nowych informacji tekstowych, graficznych i fotograficznych z wykorzystaniem oprogramowan
        StPr/19/0246