Sprzedawca (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów na stoisku mięsnym; zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów; kontrola jakości i ilości towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 3)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie; staż pracy - 3 m-ce w sklepie spożywczym; umiejętność zamawiania, odbioru i ekspozycji towarów; obsługa na stoisku mięsnym
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
        Numer telefonu: 183536307
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        usługi transportowe związane z działalnoścą firmy, przewożenie produktów na kolejne etapy produkcji jak również dostarczanie ich do klientów
        StPr/22/0506
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii maszyn i urządzeń elektrycznych, utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych
        StPr/22/0492

        Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo-tlenową. Dbałość o wysoką jakość pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
        StPr/22/0493
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, dbałość o wysoką jakość pracy, dobro zakładu, powierzony sprzęt, przestrzeganie zasad BHP, dyspozycyjność, możliwość dalszego rozwoju, szkolenia, kursy dokształcające. Miejsce pracy Gorlice oraz budowy u inwestorów
        StPr/22/0494
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        prowadzenie księgowości na zasadach ogólnych; sporządzanie rejestru VAT; sporządzanie deklaracji PIT i JPK do urzędu skarbowego; dokonywanie płatności; wystawianie faktur sprzedażowych
        StPr/22/0497

        obsługa klienta, pozyskiwanie nowych odbiorców, towarów i usług, przygotowanie ofert handlowych , sprzedaż towarówi dostarczanie do klienta
        StPr/22/0498

        wg programu stażu
        StPr/22/0499
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        przygotowywanie posiłków; dbanie o porządek w kuchni; pomoc kucharzowi
        StPr/22/0490

        obsługa i nadzorowanie urządzeń do gotowania mas cukierniczych oraz do gotowania galaretki i pianki; obsługa i nadzorowanie urządzeń do pieczenia wafla suchego; obsługiwanie i nadzorowanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do produkcji wyrobów cukierniczych - smarowaczka; obsługiwanie i nadzorowanie automatów i półautomatów do zawijania wyrobów
        StPr/22/0491

        prace porządkowe, pomoc brygadzisty
        StPr/22/0480
        wynagrodzenie od od 3 652 PLN