Referent w dziale handlowym i marketingowym

Miejsce pracy: Chopina 58, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: utrzymywanie kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie dokumentów wysyłkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, ekonomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne; staż pracy - dod. atut; znajomość j. angielskiego - biegle w mowie i piśmie
        Pracodawca: Zbigniew Drąg Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "DELTA" Import-Eksport"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Makuszyńskiego 5, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Zbigniew Drąg
        Numer telefonu: 18 352 74 48
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie+CV
        przyjmowanie towarów do magazynu, dokonywanie oceny jakościowej; przygotowanie towarów do wydania z magazynu zgodnie z dokumentacją; układanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej w sposób zapewniający dostęp i z zachowaniem zasad efektywnego wykorzystania przestrzeni; sprawdzanie dat przydatności i weryfikacja; utrzymanie porządku w magazynie i przejezdności ciągów komunikacyjnych; zapoznanie z programem komputerowym dotyczącym dokumentacji magazynowej
        StPr/21/0917
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        sczepianie, spawanie łukiem elektrycznym elementów konstrukcji stalowych
        StPr/21/0920
        wynagrodzenie od od 22 do 30 PLN

        obsługa robota spawalniczego - uruchamianie programów, zakładanie elementów na stanowisko zrobotyzowane, nadzór nad procesem spawania
        StPr/21/0921

        wykonywanie programów spawalniczych w oprogramowaniu Delfoi, DTPS, wdrażanie programów do spawania, korekta istniejących programów. Nadzór nad pracą stanowiska zrobotyzowanego
        StPr/21/0922
        wynagrodzenie od od 3 000 do 6 000 PLN

        rozładunek wypalonych elementów z automat, sortowanie, układanie na paletach, czyszczenie, pakowanie, załadunek do wysyłki, prace zlecone przez mistrza
        StPr/21/0923
        wynagrodzenie od od 19 do 22 PLN

        obsługa i nadzór nad maszynami przemysłowymi do produkcji regranulatu
        StPr/21/0924

        przyjmowanie towarów od klientów; uzgadnianie z klientami zakresu świadczonych usług; udzielanie klientom informacji i wyjaśnień o zakresie świadczonych usług i ich cenach; wycena świadczonych usług; sporządzanie rachunków i faktur oraz przyjmoanie zapłaty za świadczone usługi; reklamowanie i promowanie świadczonych usług; dbanie o czystość i estetykę punktu usługowego; zabezpieczanie punktu usługowego przed włamaniem i kradzieżą
        StPr/21/0925
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Rozwój nowych segmentów i wprowadzanie produktów na rynek zagraniczny i krajowy Poszukiwanie nowych klientów: rynek detaliczny, rynek hurtowy, Realizacja założonych celów sprzedażowych Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy Współpraca z działami firmy mającymi wpływ na planowanie sprzedaży i dostawę produktów Budowanie wizerunku firmy na rynku Monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klienta Kontrola wszelkich działań związanych z procesami handlowymi, w tym systematyczna weryfikacja założeń handlowych w zakresie polityki cenowej, polityki marżowej i portfolio produktowego Reprezentowanie firmy przed kluczowymi klientami, na targach / konferencjach / wydarzeniach branżowych Raportowanie do przełożonego
        StPr/21/0914
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Pakowanie rolek do kas fiskalnych.
        70/11/2021
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Rozwój nowych segmentów i wprowadzanie produktów na rynek krajów arabskich Poszukiwanie nowych klientów: rynek krajów arabskich Realizacja założonych celów sprzedażowych Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy Budowanie wizerunku firmy na rynku krajów arabskich Monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klienta Kontrola wszelkich działań związanych z procesami handlowymi, w tym systematyczna weryfikacja założeń handlowych w zakresie polityki cenowej, polityki marżowej i portfolio produktowego Reprezentowanie firmy przed kluczowymi klientami, na targach / konferencjach / wydarzeniach branżowych w krajach arabskich i Bliskiego Wschodu Raportowanie do przełożonego
        StPr/21/0916
        wynagrodzenie od od 8 000 PLN