Młodszy specjalista do spraw zakupów

Miejsce pracy: Dukielska 83, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Koordynowanie procesu zakupów od zapytania do dostawy, optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości, terminowości, utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi dostawcami. Analiza rynku i dostawców, ścisła współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne - kierunek - technik elektryk, automatyk lub technik budownictwa; staż pracy w zawodzie 1 rok; znajomość języków obcych - mile widziana; znajomość rynku branży elektrycznej lub budowlanej; biegła znajomość obsługi komputera; znajomość programu OPTIMA - mile widziana; umiejętność pracy w zespole; komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z partnerami biznesowymi; umiejętność negocjacji, samodzielnego podejmowania decyzji
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "OTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dukielska 83, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Zbigniew Bąk
      Numer telefonu: 667-480-516 (18) 354
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      rozładunek rur, układanie w skrzyniach, cięcie rur, zapychanie i inne prace zlecone przez szefa produkcji
      StPr/21/0814
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Transport pacjentów do stacji dializ i z powrotem do domu. Praca na terenie powiatu gorlickiego.
      StPr/21/0815
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      ocena przydatności surowców tj. mąki, cukru, jaj itd, przygotowanie surowców do produkcji, przygotowanie różnego rodzaju nadzień, np. kremów, polew, galaretek, owoców, marmolad, ponczów, formowanie i wypiek lub smażenie w zależności od rodzaju ciasta, przekładanie i nadziewanie różnymi masami, wykańczanie glazurą, galaretką, cukrem pudrem, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz rozliczanie zużycia surowców, utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie BHP
      StPr/21/0816
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towarów wg dokumentów dostaw i sprzedaży; przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie; obsługa klientów; inkasowanie należności za sprzedane produkty - obsługa termnala płaniczego; przygotowywanie kompozycji i stroików kwiatowych do sprzedaży; współpraca w przygotowaniu zamówień towarów; pomoc nabywcy przy wyborze towaru
      StPr/21/0817

      załadunek i rozładunek towarów; obsługa wózka
      StPr/21/0811

      obsługa urządzeń stolarskich, przygotowanie elementów do obróbki, podawanie, odbieranie elementów drewnianych
      StPr/21/0805

      przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej; bezpośrednia obsługa klienta; podawanie potraw i napojów zgodnie z przyjętymi normami; inkasowanie należności i obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i sanitarno- higienicznych
      StPr/21/0800

      Koordynowanie procesu zakupów od zapytania do dostawy, optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości, terminowości, utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi dostawcami. Analiza rynku i dostawców, ścisła współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa
      StPr/21/0796
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wykonywanie połączeń elektrycznych, wykonywanie wszelkiego typu instalacji elektrycznych oświetleniowych, siłowych, sterujących i sygnalizujących, wykonywanie prac instalacyjno - montażowych maszyn i urządzeń, montaż i demontaż części, podzespołów i zespołów elektromechanicznych i elektrycznych, wykonywanie linii kablowych. Miejsce pracy Gorlice oraz teren budów na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego
      StPr/21/0787
      wynagrodzenie od od 2 900 do 3 000 PLN

      praca na specjalistycznej koparko - ładowarce, wykonywanie prac polowo - budowlanych związanych z budową linii elektroenergetycznych tj. wykonywanie wykopów, równanie terenu, budowa placów i dróg dojazdowych. Miejsce pracy Gorlice oraz teren budów na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego
      StPr/21/0788
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 200 PLN