spawacz

Nr oferty: 68/9/2021Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gorlice

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi. Raportowanie realizacji przewodników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • znajomość rysunku technicznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Rzeźnicza 10, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Natalia Bojkowska
      Numer telefonu: 18 352 20 78
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty:
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      przygotowywanie posiłków
      StPr/21/0717
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu. Dbanie o estetyczny wizerunek sklepu
      StPr/21/0720

      wykonywanie zaleceń lekarza kierującego na zabiegi; prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z leczeniem; wykonywanie masażu medycznego; kwalifikowanie sprzętu i wyrobów medycznych do procesów mycia i dezynfekcji, sterylizacji; dokonywanie oceny parametrów podstawowych funkcji życiowych; przestrzeganie zasad etycznego postępowania w stosunku do pacjenta oraz pracowników; komunikowanie się z pacjentem; stosowanie przepisów prawa dotyczących realizacji zadań zawodowych
      StPr/21/0721
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      montaż instalacji sanitarnych
      StPr/21/0711

      rozładowanie towarów; składowanie w magazynie handlowym lub na placu; załadunek towarów
      StPr/21/0716

      Wyładunek i załadunek towaru; układanie towaru na półkach; sprzedaż towarów
      StPr/21/0704

      Prace remontowe wykonywane na terenie całego obiektu; współpraca ze spawaczem oraz inne prace zlecone przez przełożonych
      StPr/21/0705
      wynagrodzenie od od 18,5 PLN

      prace magazynowe: kierowanie samochodem służbowym do 3,5t- przewóz towarów, kompletacja towaru przygotowanie towaru do wysyłki, rozładunek towarów
      StPr/21/0697
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      obsługa klientów w sektorze służby zdrowia w zakresie serwisu oprogramowania branżowego, systemowego oraz sprzętu
      StPr/21/0689

      Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi. Raportowanie realizacji przewodników.
      68/9/2021