Lakiernik wyrobów drzewnych

Miejsce pracy: Mikołaja Reja 33, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: lakierowanie nóżek meblowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - niekierunowe; staż pracy - nie wymagany; chęć do pracy - możliwość przyuczenia kandydata do zawodu przez pracodawcę
    Pracodawca: GALLAB Krzysztof Labut, Mariusz Labut Spółka Jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Mikołaja Reja 33, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Labut
    Numer telefonu: 509 893 381
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
    Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : od 07:00 do 15:00
    analizowanie i interpretowanie założeń projektu; planowanie i organizowanie wykonania multimetialnych projektów graficznych; projektowanie elementów graficznych zgodnie z opisem projektu; weryfikowanie projektu graficznego w odniesieniu do założeń na poszczególnych etapach pracy i wprowadzanie ewentualnych korekt; przygotowywanie materiałów graficznych w pliku otwartym
    StPr/21/0298
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    wg programu stażu
    StPr/21/0299

    przygotowywanie posiłków, pomoc kucharce
    StPr/21/0293
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    nadzór nad pracami remontowo - budowlanymi, przeglądy techniczne budynków, nadzór nad pracownikami remontowo - porządkowymi, przygotowanie i organizacja przetargów remontowo - budowlanych
    StPr/21/0297
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    sprzedaż produktu, fakturowanie, przyjęcie i wydawanie towaru w programie magazynowym
    StPr/21/0286
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obróbka skrawaneim części (frezowanie) zgodnie z dokumentacją techniczną
    StPr/21/0284
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    nauczanie przedmiotu: technologia obróbki skrawaniem w roku szkolnym 2021 / 2022
    StPr/21/0276
    wynagrodzenie od od 1 230 do 1 830 PLN

    sporządzanie dokumentacji w zakresie obsługi prac związanych z gospodarką magazynową; zapoznanie się z rodzajami surowców stosowanych do produkcji wyrobów; udział w kontroli stanów zapasów magazynowych; zapoznanie się z zasadami archiwizowania i przechowywania dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej; wsparcie w obsłudze klienta detalicznego; zapoznanie się z gospodarką opakowaniami w Spółce; zapoznanie się z pracą w systemie informatycznym Microsoft Dynamics AX
    StPr/21/0263

    Aktywna sprzedaż pożyczek i kredytów członkom SKOK Kwiatkowskiego, prowadzenie lokalnych działań marketingowych (również poza oddziałem) mających na celu pozyskiwanie klienta zewnętrznego, kompleksowa obsługa członków SKOK Kwiatkowskiego w oddziale (udzielanie pożyczek i kredytów, przyjmowanie depozytów, obsługa kasowa, informowanie o produktach). Miejsce pracy Gorlice lub Grybów.
    StPr/21/0265

    Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo-tlenową. Dbałość o wysoką jakość pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
    StPr/21/0250
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN