Stolarz

Miejsce pracy: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: dobieranie materiałów drzewnych do obróbki, obsługa maszyn do obróbki mechanicznej drewna (strugarek, wyrówniarek, frezarek, szlifierek ), ocena stanu technicznego narzędzi, wymiana narzędzi w przypadku ich zużycia, wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Stolarz galanterii drzewnej (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
    • Stolarz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
    • Stolarz meblowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia; staż pracy - 6 m-cy w zawodzie stolarz lub stolarz galanterii drzewnej lub stolarz meblowy; umiejętność obsługi obrabiarek do drewna; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie w wykonaną pracę i odpowiedzialność za wykonywane czynności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FOREST GORLICE SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Rzońca
      Numer telefonu: 18 353-90-13
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      udzielanie informacji telefonicznych; przygotowywanie zebrań, narad, konferencji; wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji, rozdzielanie pism; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu
      StPr/21/0288
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacji twarzy, zabiegi upiększające
      StPr/21/0292
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      sprzedaż produktu, fakturowanie, przyjęcie i wydawanie towaru w programie magazynowym
      StPr/21/0286

      obróbka skrawaneim części (frezowanie) zgodnie z dokumentacją techniczną
      StPr/21/0284
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      sprawdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych, prowadzenie korespondencji biurowej (poczta, e-mail), sporządzanie pism, porządkowanie dokumentów, archiwizowanie , obsługa programów pocztowych i księgowych obsługa narzędzi biurowych
      StPr/21/0282

      nauczanie przedmiotu: technologia obróbki skrawaniem w roku szkolnym 2021 / 2022
      StPr/21/0276
      wynagrodzenie od od 1 230 do 1 830 PLN

      sporządzanie dokumentacji w zakresie obsługi prac związanych z gospodarką magazynową; zapoznanie się z rodzajami surowców stosowanych do produkcji wyrobów; udział w kontroli stanów zapasów magazynowych; zapoznanie się z zasadami archiwizowania i przechowywania dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej; wsparcie w obsłudze klienta detalicznego; zapoznanie się z gospodarką opakowaniami w Spółce; zapoznanie się z pracą w systemie informatycznym Microsoft Dynamics AX
      StPr/21/0263

      Aktywna sprzedaż pożyczek i kredytów członkom SKOK Kwiatkowskiego, prowadzenie lokalnych działań marketingowych (również poza oddziałem) mających na celu pozyskiwanie klienta zewnętrznego, kompleksowa obsługa członków SKOK Kwiatkowskiego w oddziale (udzielanie pożyczek i kredytów, przyjmowanie depozytów, obsługa kasowa, informowanie o produktach). Miejsce pracy Gorlice lub Grybów.
      StPr/21/0265

      Pakowanie rolek do kas fiskalnych.
      3/4/2021
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo-tlenową. Dbałość o wysoką jakość pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
      StPr/21/0250
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN