Sprzedawca (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: sprzedaż towaru (art. spożywcze i przemysłowe)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie - kierunek bez znaczenia;
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      sporządzanie dokumentacji w zakresie obsługi prac związanych z gospodarką magazynową; zapoznanie się z rodzajami surowców stosowanych do produkcji wyrobów; udział w kontroli stanów zapasów magazynowych; zapoznanie się z zasadami archiwizowania i przechowywania dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej; wsparcie w obsłudze klienta detalicznego; zapoznanie się z gospodarką opakowaniami w Spółce; zapoznanie się z pracą w systemie informatycznym Microsoft Dynamics AX
      StPr/21/0263
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Aktywna sprzedaż pożyczek i kredytów członkom SKOK Kwiatkowskiego, prowadzenie lokalnych działań marketingowych (również poza oddziałem) mających na celu pozyskiwanie klienta zewnętrznego, kompleksowa obsługa członków SKOK Kwiatkowskiego w oddziale (udzielanie pożyczek i kredytów, przyjmowanie depozytów, obsługa kasowa, informowanie o produktach). Miejsce pracy Gorlice lub Grybów.
      StPr/21/0265
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Pakowanie rolek do kas fiskalnych.
      3/4/2021
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      transportowanie i magazynowanie kamiennych elementów budowlanych oraz materiałów do ich montażu, przygotowanie miejsca na placu budowy do składowania elementów kamiennych do wykonywania ich montażu, składowanie na placu budowy kamiennych elementów budowlanych oraz materiałów do ich montażu, dobieranie urządzeń i narzędzi do transportu kamiennych elementów budowlanych oraz materiałów do ich montażu, stosowanie przepisów BHP, ochrony p. poż, ochrony środowiska oraz ergonomii przy transportowaniu i magazynowaniu elementów kamiennych i materiałów do wykonywania ich montażu
      StPr/21/0255

      przyjmowanie towarów wg dokumentów dostaw; wydawanie towarów wg dokumentów sprzedaży; składanie, metkowanie towaru i wykładanie go na półki; obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej; dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży
      StPr/21/0257

      sprzedaż produktów z oferty, przyjmowanie dostaw; sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym; załatwianie reklamacji
      StPr/21/0259

      rozładunek rur, układanie w skrzyniach, cięcie rur, zapychanie i inne prace zlecone przez szefa produkcji
      StPr/21/0258
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      ewidencjonowanie danych zawartych w dokumentach egzekucyjnych w systemach teleinformatycznych m.in. Poltax, BIBLIOTEKA AKT, EGAPOLTAX, kontrola rozliczeń podatkowych, analiza stanu zaległości; zakładanie i opisywanie akt podatkowych; archiwizacja dokumentów wytworzonych w komórce; obsługa kancelaryjna dokumentów przychodzących i wychodzących, w tym zakładanie spraw w systemie BIBLIOTEKA AKT, SZD, EGAPOLTAX; ewidencjonowanie korespondencji wewnętrznej i wymiana informacji z komórkami Urzędu; pozostałe czynności biurowe - pisanie pism, obsługa urządzeń biurowych
      StPr/21/0249

      Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo-tlenową. Dbałość o wysoką jakość pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
      StPr/21/0250
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      lakierowanie nóżek meblowych
      StPr/21/0245