Murarz

Miejsce pracy: Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Roboty ogólnobudowlane, murowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • murowanie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; umiejętność murowania; staż pracy - 2 lata jako murarz
        Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa "OL-BUD" Aleksander Pyzik
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Aleksander Pyzik
        Numer telefonu: 789130465 604620037
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        przygotowywanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie - wykładanie towarów na sklep; przyjmowanie i wydawanie towarów wg dokumentów dostaw i sprzedaży; sprawdzanie dat ważności produktów; inkasowanie należności za sprzedane produkty - obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta na stnowisku mięsnym; współpraca w przygotowaniu zamówień towarów; dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży
        StPr/21/0122
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji; kontakt z klientem, organizowanie spotkań; organizowanie pracy biura, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; stosowanie przepisów prawa doyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowyh
        StPr/21/0125

        Zajmuje się wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych; wykonywaniem schodów, filarów, stropów; wykuwaniem otworów, tynków zewnętrznych i wewnętrznych (wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych) oraz tynków suchych (np. płyty gipsowe) na ściany i stropy budowli; wykonywanie robót murarskich i budowlanych zgodnie z dokumentacja techniczną budowli i normami; dobór materiałów i narzędzi do wykonywania robót; murowanie konstrukcji budowlanych; tynkowanie ścian z użyciem własnych zapraw tynkarskich lub gotowych mieszanek; wykonywanie remontów budynków; rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych; ocenianie jakości wykonanych robót murarskich i tynkarskich
        StPr/21/0126

        gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji; kontakt z klientem, organizowanie spotkań; organizowanie pracy biura, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służboej oraz ochrony danych osobowych
        StPr/21/0127

        Przygotowywanie powierzchni do pokrycia jej warstwą lakieru; malowanie, bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzęów; osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania; wykonywanie poleceń lakiernika
        StPr/21/0128

        Przygotowanie próbek do badań metalograficznych; ocena struktury materiałów po obróbce cieplnej (nawęglanie, hartowanie); badanie twardości na zahartowanych elementach i próbkach; obsługa maszyn i urządzeń laboratoryjnych; przygotowanie raportów i analiza wyników badań; przygotowanie dokumentacji dla klientów
        StPr/21/0129

        przyjmowanie towarów do magazynu; sporządzanie odpowiedniej dokumentacji (wprowadzanie faktur do programu sprzedażowego, sporządzanie dokumentów dostawy towaru, wprowadzanie zamówień klientów do programu komputerowego); prawidłowe oznakowanie składowanych towarów; zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów; wydawanie towarów z magazynu; prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych (wystawianie faktur, przyjmowanie faktur, wystawianie WZ, wystawianie paragonów); utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
        StPr/21/0130

        Prowadzi wspólnie z innymi nauczycielami zajęcia edukacyjne; uczestniczy w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli;opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym w czasie zajęć w przedszkolu
        StPr/21/0131

        praca z osobami niepełnosprawnymi
        StPr/21/0132
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        serwisowanie sprzętu komputerowego
        StPr/21/0117