Wytaczarz CNC

Miejsce pracy: Przemysłowa 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obróbka wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną, kontrola wyrobu, dobór i ustawianie narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie, wprowadzanie i edytowanie programu oraz praca na obrabiarce w oparciu o utworzony program
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: staż pracy w zawodzie wytaczarza CNC - 6 miesięcy, znajomość obsługi komputera, znajomość obróbki skrawaniem oraz podstawowego materiałoznawstwa, u9miejętność czytania rysunku technicznego, znajomość narzędzi pomiarowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SEVERT Polska Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Kloc
      Numer telefonu: 18 354 88 37
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Godziny : 08:00
      posługiwanie się dokumentacją projektową i techniczną do montażu sieci telekomunikacyjnych, budowanie teletechnicznych kanalizacji kablowych, układanie i łączenie kabli w kanalizacji pierwotnej i wtórnej, budowanie bezprzewodowych i napowietrznych linii telekomunikacyjnych, wykonywanie pomiarów parametrów elektrycznych i transmisyjnych w torach telekomunikacyjnych, organizowanie własnego miejsca pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higiena pracy. ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
      StPr/21/0151
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony p poż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii, analizowanie potrzeb klienta, prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowanie oferty dla klienta, sporządzanie dokumentacji związanej z ofertami, realizacja procesów pomocniczych związanych z prowadzeniem Biura Obsługi Klienta
      StPr/21/0152

      obsługa klientów kupujących towary w ramach drobnodetalicznej sprzedaży bezpośredniej, wykonywanie czynności związanych z pakowaniem, wydawaniem oraz odbiorem towaru, przeprowadzanie kontroli wewnętrznej (inwentaryzacja, remanent) punktu sprzedaży lub uczestniczenie w niej
      StPr/21/0145
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa komputera, wystawianie faktur i paragonów, negocjacje z klientem, obsługa reklamacji, sprzedaż internetowa
      StPr/21/0148

      Obsługa klienta.
      1/3/2021

      Obsługa maszyn CNC; obsługa giętarki BLM E-TURN 52; obsługa maszyn (obrabiarek) konwencjonalnych
      StPr/21/0144
      wynagrodzenie od od 3 770 PLN

      obsługa koparki, koparko - spycharki. Praca na terenie powiatu gorlickiego oraz województwa podkarpackiego
      StPr/21/0135
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      organizowanie zapotrzebowania i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy , inkasowanie należności za sprzedane produkty, zatwierdzanie transakcji sprzedaży, sporządzanie faktur za towary, sprawdzanie i realizowanie zamówień składanych przez klientów, dbanie o jakość obsługi klienta, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych
      StPr/21/0136

      Gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji; kontakt z klientem, organizowanie spotkań; organizowanie pracy biura, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; stosowanie przepisów prawa doyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowyh
      StPr/21/0125

      Zajmuje się wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych; wykonywaniem schodów, filarów, stropów; wykuwaniem otworów, tynków zewnętrznych i wewnętrznych (wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych) oraz tynków suchych (np. płyty gipsowe) na ściany i stropy budowli; wykonywanie robót murarskich i budowlanych zgodnie z dokumentacja techniczną budowli i normami; dobór materiałów i narzędzi do wykonywania robót; murowanie konstrukcji budowlanych; tynkowanie ścian z użyciem własnych zapraw tynkarskich lub gotowych mieszanek; wykonywanie remontów budynków; rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych; ocenianie jakości wykonanych robót murarskich i tynkarskich
      StPr/21/0126